21.6 °C, 1.9 m/s, 67.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsēta“Fortum” pārdevis biznesu Baltijas valstīs; uzņēmums darbu turpina ar jaunu zīmolu – “Gren”
“Fortum” pārdevis biznesu Baltijas valstīs; uzņēmums darbu turpina ar jaunu zīmolu – “Gren”
05/07/2021

No 2021. gada 5. jūlija “Fortum” siltumapgādes un aukstumapgādes pakalpojumu uzņēmumi Baltijas valstīs, kurus šogad iegādājās “Partners Group” – vadošais globālais privātā kapitāla tirgu uzņēmums – uzsāk darbību kā jauns Ziemeļeiropas zaļās enerģijas uzņēmums ar jaunu zīmolu – “Gren”.

Uzņēmums “Gren” turpinās piedāvāt visus pakalpojumus, kurus iepriekš Baltijas valstīs, tostarp Jelgavā, nodrošināja “Fortum” siltumapgādes un aukstumapgādes pakalpojumu uzņēmumi. Uzņēmumu īpašnieku maiņa, juridisko nosaukumu un zīmola maiņa ikdienas darbā ar klientiem, sadarbības partneriem un citām iesaistītajām pusēm nekādas izmaiņas neienesīs, kā arī neietekmēs “Gren” līdzšinējo pakalpojumu vai produktu cenas.

 

“Gren” valdes priekšsēdētājs Matti Viljo ir priecīgs iepazīstināt ar jauno uzņēmumu “Gren”: “Mēs esam jauns zīmols, bet tajā pat laikā mūsu klienti, sadarbības partneri un citas iesaistītās puses mūs pazīst, jo mūsu uzņēmumi Baltijas enerģētikas tirgū strādā jau vairākus gadu desmitus. Mēs turpināsim strādāt un visiem saviem klientiem nodrošināt visus līdzšinējos pakalpojumus. Esam apņēmības pilni savu pakalpojumu klāstu paplašināt un kopā ar saviem klientiem kļūt par vēl zaļāku uzņēmumu”.

 

 

Uzņēmuma zīmola maiņa ir pirmais solis uzņēmuma stratēģijas īstenošanā, kuras mērķis ir pārveidot centralizētās siltumapgādes uzņēmumu par neatkarīgu, uz klientiem orientētu enerģijas ieguves risinājumu piedāvātāju mājsaimniecībām un rūpnieciskajiem klientiem. “Partners Group” izmantos savu vērienīgo pieredzi infrastruktūras platformu izveidē, lai palielinātu aktīvus, īstenojot gan jaunus projektus, gan  veicot mērķtiecīgas stratēģiskās iegādes. Citas pārveides iniciatīvas ietvers “Gren” centralizētās siltumtumapgādes tīklu paplašināšanu, lai izstrādātu jaunus siltumapgādes un aukstumapgādes risinājumus rūpnieciskajiem un komerciālajiem klientiem.

 

Latvijā, Jelgavā “Gren” nodrošina drošu un ilgtspējīgu centralizēto siltumapgādi apmēram 16 000 mājsaimniecībām un 173 juridiskajiem klientiem, tostarp, skolām, sabiedriskajām ēkām un uzņēmumiem, kā arī nodrošina ēku individuālo siltumpunktu apkalpošanu daudzdzīvokļu mājām, individuālajām mājām un juridiskajiem klientiem. Jelgavā siltumenerģija tiek ražota biomasas koģenerācijas stacijā no vietējiem, atjaunojamiem resursiem. Daugavpilī “Gren” piegādā konkurētspējīgu un efektīvu siltumenerģiju Daugavpils pilsētas siltumapgādes sistēmas operatoram.

 

Igaunijā “Gren” nodrošina videi draudzīgu un drošu centralizēto siltumapgādi apmēram 1 900 biznesa  klientiem un ap 72 000 mājsaimniecībām Tartu un 890 biznesa klientiem un ap 19 000 mājsaimniecībām Pērnavā. Siltumenerģija tiek ražota biomasas koģenerācijas stacijās no vietējiem un atjaunojamiem resursiem. “Gren” klientiem Pērnavā un Tartu piedāvā arī videi draudzīgu centralizēto aukstumapgādi, ko nodrošina modernas centralizētās aukstumapgādes stacijas, izmantojot upes ūdeni. Citi “Gren” pakalpojumi Igaunijā ietver tvaika ražošanu un tiešos elektrības pieslēgumus rūpnieciskajiem klientiem.

 

Savukārt Lietuvā “Gren” ražo ilgtspējīgu siltumenerģiju koģenerācijas režīmā no sadzīves atkritumiem un biomasas un piegādā to Klaipēdas un Kauņas centralizētās siltumapgādes uzņēmumiem. Jonišķos un Švenčionis pilsētā “Gren” nodrošina klientiem efektīvu un ilgtspējīgu centralizēto siltumapgādi, kuras ražošanā galvenokārt izmantoti vietējie, atjaunojamie resursi.

Plašāka informācija par “Gren” mājaslapā: www.gren.com.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs, publicitātes

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē