4.3 °C, 4.7 m/s, 65.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbība“Fortum” saņem Zaļā izcilības balvu enerģētikā
“Fortum” saņem Zaļā izcilības balvu enerģētikā
07/06/2021

Atzīmējot Pasaules vides dienu, 4. jūnijā, Valsts vides dienests (VVD) godināja izcilākos uzņēmumus Latvijā, pasniedzot gada balvu vides aizsardzībā “Zaļā izcilība 2021”. Jelgavā strādājošais uzņēmums “Fortum” saņēma balvu nominācijā “Zaļā izcilības balva enerģētikā”.

“Mūsu uzņēmuma prioritāte, ražojot enerģiju, ir mazināt klimata pārmaiņas, veicināt efektīvu un saudzīgu resursu izmantošanu un nodrošināt savus klientus ar tīru un videi draudzīgu siltumu un elektrību,” uzsver Ingus Kaprāns, SIA “Fortum Latvia” valdes priekšsēdētājs, norādot: “Uzņēmumā esam ieviesuši Ilgtspējas politiku un uzturam sertificētu integrēto pārvaldības sistēmu, kas aptver vides, energoefektivitātes, kvalitātes un arodveselības aspektus. Procesi nepārtraukti tiek mērīti un novērtēti, lai, piemeklējot aizvien jaunus, mūsdienīgus tehnoloģiskos risinājumus, virzītos uz uzlabojumiem un pēc iespējas samazinātu savas saimnieciskās darbības ietekmi uz apkārtējo vidi. Mēs esam atvērti sabiedrībai un aktīvi iesaistāmies arī  izpratnes veicināšanā par ilgtspēju un aprites ekonomiku, izstrādājot informatīvus materiālus, kā arī sniedzam praktiskus ieteikumus saviem klientiem siltuma taupīšanā un mājokļu energoefektivitātes uzlabošanā.”

 

“Paldies par augsto mūsu uzņēmuma darba novērtējumu! Šī balva noteikti mūs  iedvesmos jaunām idejām un darbiem! Paldies visiem mūsu jelgavniekiem, mūsu klientiem, kuriem piegādājam saražoto siltumu, kuri ir atbalstījuši mūsu ieceres un zaļās idejas, un iesaistās energoefektivitātes uzlabošanas pasākumos! Paldies Zemgales reģionālajai vides pārvaldei un Valsts vides dienestam, kas mūs ir  mudinājuši un ieteikuši sasniegt vēl labākus rezultātus vides jomā. Zaļā izcilības balva ir arī liela atbildība – neapstāties pie sasniegtā, bet turpināt attīstīties un pilnveidoties, lai mūsu ražotā enerģija un arī mūsu darbība būtu vēl zaļāka, videi un cilvēkiem draudzīgāka un sekmētu aprites ekonomiku Jelgavā!” tā uzņēmuma Integrētās vadības sistēmas vadītāja Marija Slaidiņa.

 

Gada balvu vides aizsardzībā “Zaļā izcilība 2021” saņēma septiņi uzņēmumi no visas Latvijas un sadarbības partneris – Latvijas Republikas Prokuratūras Daudznozaru specializētā prokuratūra.

 

 

Foto: Valsts vides dienests

 

Informācija: SIA “Fortum Jelgava”