25.2 °C, 4.1 m/s, 34.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsēta“Fortum” stāsta par siltumenerģijas ražošanas modernizācijas projektu
“Fortum” stāsta par siltumenerģijas ražošanas modernizācijas projektu
11/09/2020

Ceturtdien Jelgavas domes zālē SIA “Fortum Latvia” valdes priekšsēdētājs un “Fortum” biznesa vadītājs Latvijā Andris Vanags pilsētas vadību un deputātus iepazīstināja ar iecerēto siltumenerģijas ražošanas modernizācijas projektu mūsu pilsētā. 

Modernizācijas projekts paredz kurināmā diversifikāciju biomasas koģenerācijas stacijā, investējot tehnoloģijās, kas nodrošina atkritumu pārstrādi enerģijā cilvēkiem un videi nekaitīgā veidā.

 

SIA “Fortum Latvia” informē, ka šobrīd noslēgumam tuvojas darbs pie iecerētā projekta Ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojuma. Tā ietvaros ir veikti detalizēti aprēķini, modelētas jaudas, kurināmā plūsmas, kā arī tiks sniegtas atbildes uz iedzīvotāju un atbildīgo institūciju jautājumiem, kas uzdoti projekta sākotnējās sabiedriskās apspriešanas gaitā.

 

Lai informētu sabiedrību par iecerēto siltumenerģijas ražošanas modernizācijas projektu Jelgavā, izveidots īss video, kas publicēts “Fortum Latvia” lapā vietnē “Facebook”.

 

Uzņēmuma mājaslapā ir izveidota īpaša sadaļa, lai jelgavniekiem un citiem interesentiem vienkopus pārskatāmā formā būtu pieejama visa svarīgākā informācija par siltumenerģijas ražošanas modernizācijas projektu. Ar to var iepazīties ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē