15.8 °C, 1.1 m/s, 80.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiFortum turpina nodrošināt siltumapgādi klientiem
Fortum turpina nodrošināt siltumapgādi klientiem
23/03/2020

Laikā, kad valstī ir izsludināta Ārkārtas situācija saistībā ar COVID-19 izplatību un ieviesti virkne ierobežojošie pasākumi vīrusa izplatības ierobežošanai, Fortum turpina nepārtrauktu siltumenerģijas ražošanu un piegādi saviem klientiem Jelgavā.

Nepārtraukta siltumenerģijas piegāde klientiem pie šī brīža ārējā gaisa temperatūrām joprojām ir ļoti svarīga, tādēļ, rūpējoties par darbinieku un sabiedrības veselību,  Fortum darba ikdienā ieviesis vairākas būtiskas pārmaiņas. Apmeklētājiem slēgta biomasas koģenerācijas stacija Jelgavā. Ražotņu vadības telpām Jelgavā, kurās strādā operatori, kuri nodrošina un uzrauga siltumenerģijas ražošanas un pārvades procesu, ir noteikti stingri piekļuves ierobežojumi. Pārējiem darbiniekiem, izņemot operatorus, tās ir slēgtas.

 

Ir samazināta darbinieku kontaktēšanās iespēja ar kurināmā piegādātājiem, ieviestas regulāras roku, datora klaviatūru dezinficēšanas un telpu vēdināšanas prasības. Visi darbinieki, kuru darba specifika to atļauj, strādā attālināti. Informācijas apmaiņa un regulāra saziņa darbinieku starpā tiek nodrošināta gan ar e-pastu starpniecību, gan izmantojot uzņēmumā pieejamās platformas video zvanu un sapulču organizēšanai.

 

Fortum uz laiku no 16. marta līdz 14. aprīlim ir slēdzis Klientu apkalpošanas centru Jelgavā.

 

Fortum Klientu apkalpošanas centra darbs Jelgavā tiek organizēts attālināti, aicinot klientus izmantot iespēju risināt savus jautājumus, zvanot uz Klientu apkalpošanas centra tālruni 63007055, vai sūtot e-pastu uz fortum.jelgava@fortum.com.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija: SIA “Fortum Jelgava”