23.9 °C, 3 m/s, 51.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaFoto un dzeja satiekas izstādē “Sieviete objektīvā”
Foto un dzeja satiekas izstādē “Sieviete objektīvā”
07/11/2020

Līdz 30. novembrim Jelgavas kultūras nama 1. stāva foajē apskatāma mūziķa un fotogrāfa Ērika Upenieka fotoizstāde “Sieviete objektīvā”. Īpašu pievienoto vērtību izstādē rada tas, ka melnbalto fotogrāfiju ekspozīciju papildina aktiera Andra Buļa dzeja.

“Mums apkārt ir miljons punktu, strīpu, ēnu, nemitīga kontrastu kustība, ko mēs varam saskatīt jebkur, kur vien esam. Es tam visam pielieku klāt iedomātu modeles tēlu, savās domās ieraugu galējo kadru, un tad tiek meklēts konkrēts cilvēks ar rakstura iezīmēm, vizuālu izskatu, nodarbošanos un citām īpašībām, kas ir svarīgas gala rezultātam,” uzsver izstādes autors Ē.Upenieks, kurš piebilst, ka šis radošais eksperiments veidojas apjomīgā darbā ar nosaukumu “Sieviete objektīvā”. Šī ir radošās personības pirmā foto darbu izstāde, kurā, kā stāsta autors, iedomātais rezultāts ir sasniegts.

 

Dzejas rindas pie katras fotogrāfijas ir sarakstījis aktieris un dzejnieks A.Bulis, līdz ar to ikviens apmeklētājs katru no fotogrāfijām var ne vien apskatīt, bet arī izlasīt.

 

Ārkārtējās situācijas laikā izstādes ir atvērtas individuālam apmeklējumam. Apmeklētāji aicināti būt atbildīgi un ievērot valstī noteiktās fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības prasības.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē