26.3 °C, 0.4 m/s, 46.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiFotoizstāde „Vecticībnieku garīgais un kultūras mantojums un laikmetīgums”
Fotoizstāde „Vecticībnieku garīgais un kultūras mantojums un laikmetīgums”
30/03/2013

9.aprīlī, pulksten 16:30, Sabiedrības integrācijas pārvaldē notiks Rīgas Grebenščikova un Jelgavas Svētās Dievmātes Aizmigšanas Vecticībnieku draudzes ceļojošās fotoizstādes „Vecticībnieku garīgais un kultūras mantojums un laikmetīgums” atklāšana. Izstāde veltīta Rīgas Vecticībnieku draudzes Svētās Dievmātes Aizmigšanas dievnama 250.gadadienai, Suvalkas Sv.Nikolaja  dievnama 100.gadadienai, Jēkabpils vecticībnieku lūgšanu nama 135.gadadienas sagaidīšanai, kā arī Jelgavas draudžu attīstībai.

Klikšķināt uz attēla, lai atvērtu

9.aprīlī, pulksten 16:30, Sabiedrības integrācijas pārvaldē (SIP) notiks Rīgas Grebenščikova un Jelgavas Svētās Dievmātes Aizmigšanas Vecticībnieku draudzes ceļojošās fotoizstādes „Vecticībnieku garīgais un kultūras mantojums un laikmetīgums” atklāšana. Izstāde veltīta Rīgas Vecticībnieku draudzes Svētās Dievmātes Aizmigšanas dievnama 250.gadadienai, Suvalkas Sv.Nikolaja  dievnama 100.gadadienai, Jēkabpils vecticībnieku lūgšanu nama 135.gadadienas sagaidīšanai, kā arī Jelgavas draudžu attīstībai.

Izstādē ir apskatāmi sekojošie stendi: „No Svētās Dievmātes Aizmigšanas dievnama Grebenščikova draudzes vēsture”, „Garīgais mantojums”, „Reliģiskā dzīve”, „Draudzes dzīve”, „Sakari ar Garīgajiem centriem un citām kopienām”, „Garīgā izglītība un apgaismība”, „Pētniecība. Publikāciju un grāmatu sagatavošana un uzglabāšana”, „Konference. Vecticībnieku vēstures un garīgā mantojuma izzināšana”, „Papildinājumi izstādes ekspozīcijai Jelgavā”.
             
Ekspozīcija apskatāma līdz 29.aprīlim SIP darba laikā.
 
 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrības integrācijas pārvaldē