20.9 °C, 1.4 m/s, 90.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsFS “Jelgava” nepārvar UEFA Jaunatnes līgas pirmo kārtu
FS “Jelgava” nepārvar UEFA Jaunatnes līgas pirmo kārtu
06/10/2022

FS “Jelgava” 5. oktobrī Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā, aizvadīja UEFA Jaunatnes līgas pirmās kārtas atbildes spēli ar “Budapeštas MTK”. Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:0 viesu labā. Līdz ar to jelgavniekiem zaudējums arī divu spēļu summā.

FS “Jelgava” UEFA Jaunatnes līgas pirmajā kārtā divu spēļu summā ar 0:4 atzinusi Ungārijas komandas “Budapeštas MTK” pārākumu. Abu komandu pirmajā tikšanās reizē 14. septembrī Ungārijas komanda savā laukumā bija pārāka ar rezultātu 3:0. Arī otrajā spēlē viņi uzvarēja ar 1:0, informē Latvijas Futbola federācijā.

 

“Budapeštas MTK” kā uzvarētāji divu spēļu summā iekļuva UEFA Jaunatnes līgas otrajā kārtā, kur tiksies ar “Ashdod” no Izraēlas vai Baņa Lukas “Borac” no Bosnijas un Hercegovinas.

 

Kopumā astoņas komandas, kas pārvarēs abas nacionālo čempionu zara kārtas, nopelnīs iespēju sacensties ar komandām, kas spēkojas UEFA Čempionu līgas zarā (pieaugušo turnīrā startējošo klubu jauniešu komandas).

 

Vietu turnīrā FS “Jelgava” nopelnīja, pateicoties pērn iegūtajam titulam Latvijas jaunatnes čempionāta U-18 Elites grupā. Šī bija ceturtā reize vēsturē, kad Latvija ir pārstāvēta Eiropas prestižākajā klubu futbola turnīrā jauniešiem.

 

Foto: FS “Jelgava”