Sākumlapa JaunumiSportsFUTBOLA KLUBS “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
FUTBOLA KLUBS “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
16/03/2017

Jelgavnieki jauno futbola sezonu sāk ar uzvaru!

Piektdien, 10.martā Olaines stadiona futbola laukumā notika pirmā “SynotTip” Latvijas Virslīgas spēle, kurā futbola klubs “Jelgava” ar minimālu rezultātu 1:0 pārspēja šīs sezonas Virslīgas debitantus – SK “Babīte/Dinamo” vienību. Jelgavnieku labā vārtus spēles 11.minūtē guva brazīļu leģionārs Rafaels Ledesma.

Nākamo Virslīgas kārtas spēli FK “Jelgava” aizvadīs piektdien, 17.martā turpat Olainē pret FK “Liepāja”. Spēles sākums pulksten 18.00.

Virslīgas jaunās sezonas pirmā spēle Olaines mākslīgā seguma laukumā iesākās ar FK “Jelgava” teritoriālu pārsvaru, kas deva arī augļus – spēles 5.minūtē vārtus no tuvas distances guva Brazīlijas leģionārs Rafaels Ledesma. Turpinājumā gan spēle nedaudz izlīdzinājās, debitanti savu spēli virzīja caur pretuzbrukumiem, kas vairākas reizes bija gana bīstami. 32.minūtē ātru pretuzbrukumu noslēdza FK “Jelgava” uzspēlējušais uzbrucējs Vjačeslavs Suškins, taču viņa izdarītais sitiens bija vājš un Kapsars Ikstens to bez problēmām tvēra. Jelgavniekiem pēc gūtajiem vārtiem padevās vairāki labi uzbrukumi, un lielākā daļa no tiem veidojās pa laukuma labo malu, kur laba saspēle izdevās Gintam Freimanim un Ledesmam. Viena šāda saspēle noslēdzās ar gana bīstamu Gļeba Kļuškina sitienu apmēram no 18 metriem, taču bumba lidoja nedaudz pāri vārtiem. Pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu jelgavnieku pārsvaru – 1:0.

Otrais puslaiks iesākās ar “Babīte/Dinamo” iniciatīvu, taču viesu uzbrukumiem pietrūka noslēguma. 69.minūtē viens no viņu uzbrukumiem noslēdzās ar vārtu guvumu – precīzi ar galvu sita Niks Savaļnieks, taču neilgi pirms tam līnijtiesnesis bija fiksējis aizmuguri. Līdz ar Andreja Perepļotkina došanos laukumā, mājinieku spēle nedaudz aktivizējās, 83.minūtē Ēvalds Razulis trāpīja pa viesu vārtu stabu. Kopumā gan šis mačs raženajam lietuvietim noteikti nebija īpaši izdevies. Spēles galotnē gan lieliska iespēja izglābties debitantiem bija, pēc Tarasova izpildīta soda sitiena, no pāris metriem pāri vārtiem sita Suškins. Spēle noslēdzās ar minimālu jelgavnieku pārsvaru – 1:0.

Latvijas futbola Virslīga 10.marts, Olaines stadions

FK “Jelgava” – SK “Babīte/Dinamo” 1:0 (1:0)

Vārti: Ledesma 5’

Brīdinājumi: Ledesma

FK “Jelgava”: Ikstens, Freimanis, Ošs, Redjko, Klimaševičs (Perepļotkins 79’), Bakmazs, Lazdiņš, Grigarāvičs (Jermolajevs 69′), Ledesma, Kļuškins, Razulis

Uzziņai

Šogad Virslīgas čempionātā būs 28 spēles. Jelgavnieki vismaz pirmās divas mājas spēles aizvadīs Olaines stadionā, bet sezonu noslēgs 4.novembrī ar mājas spēli pret “RFS”, savukārt Eiropas līgas 1.kārtas pirmā spēle plānota 29.jūnijā.

FK “Jelgava” Latvijas Virslīgas kalendārs 2017.gada sezonā:

• 10.martā pulksten 19.00 – Olainē pret SK “Babīte/Dinamo”
  • 17.martā pulksten 19.00 – Olainē pret FK “Liepāja”
  • 1.aprīlī pulksten 16.00 – viesos pret FK “Ventspils”
  • 14.aprīlī pulksten 19.00 – Olainē pret FK “Spartaks”
  • 21.aprīlī pulksten 19.00 – viesos pret FS “Metta/LU”
  • 30.aprīlī pulksten 18.00 – ZOC pret FC “Riga”
  • 7.maijā pulksten 17.30 – viesos pret “RFS”
  • 12.maijā pulksten 17.00 – viesos pret SK “Babīte/Dinamo”
  • 21.maijā pulksten 18.00 – viesos pret FK “Liepāja”
  • 27.maijā pulksten 16.00 – ZOC pret FK “Ventspils”
  • 2.jūnijā pulksten 17.30 – viesos pret FK “Spartaks”
  • 17.jūnijā pulksten 19.00 – ZOC pret FS “Metta/LU”
  • 22.jūnijā pulksten 19.30 – viesos pret FC “Riga”
  • 16.jūlijā pulksten 17.00 – ZOC pret “RFS”
  • 24.jūlijā pulksten 19.30 – ZOC pret SK “Babīte/Dinamo” (ja jelgavnieki iekļūst Eiropas līgas 3. kārtā, spēle notiks 9. augustā)
  • 31.jūlijā pulksten 19.00 – ZOC pret FK “Liepāja” (ja kāda no komandām iekļūst Eiropas līgas 3. kārtā, spēle notiks 13. septembrī)
  • 5.augustā pulksten 17.00 – viesos pret FK “Ventspils” (ja kāda no komandām iekļūst Eirokausu 3. kārtā, spēle notiks 6. augustā)
  • 13.augustā pulksten 16.00 – ZOC pret FK “Spartaks”
  • 20.augustā pulksten 17.00 – viesos pret FS “Metta/LU”