16.9 °C, 3.4 m/s, 91.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiFutbola treniņu bāze Kārklu ielā tiks oficiāli atklāta!
Futbola treniņu bāze Kārklu ielā tiks oficiāli atklāta!
11/09/2018

Svētdien, 16. septembrī, pulksten 11 oficiāli tiks atklāta Futbola kluba “Jelgava” jaunā treniņu bāze Kārklu ielā 6. Šajā dienā jaunie futbolisti, Virslīgas spēlētāji un viņu ģimenes, kā arī jebkurš jelgavnieks un tās viesis aicināts dienu pavadīt aktīvi, piedaloties stafetēs un atrakcijās, kā arī vērot futbola spēli “100 pret 11”, kurā 100 FK “Jelgava” Jaunatnes futbola akadēmijas audzēkņi spēlēs pret 11 FK “Jelgava” Virslīgas komandas futbolistiem.

Iepriekšējos gados klubs rīkoja Futbola dienu Zemgales Olimpiskajā centrā, taču šoreiz nolemts šo dienu apvienot ar jaunās treniņu bāzes oficiālo atklāšanu, lai varētu to parādīt plašākai publikai. Pasākumā piedalīsies apmēram 350 FK “Jelgava” lieli un mazi futbolisti, treneru komanda, audzēkņu vecāki un draugi, sadarbības partneri un atbalstītāji.

 

Iesaistīties pasākumā aicināts ikviens jelgavnieks un tās viesis, kam interesē futbols vai vēlas iegūt priekšstatu par šo sporta veidu. Klātesošie tiks aicināti iesaistīties stafetēs, atrakcijās ar futbola elementiem, kā arī nelielā futbola turnīrā.

 

Atklāšanas laikā notiks arī futbola spēle “100 pret 11”, kad laukumā tiksies 100 kluba Jaunatnes futbola akadēmijas audzēkņi un 11 Virslīgas komandas spēlētāji, kā arī tiks sumināti Jaunatnes futbola akadēmijas audzēkņi, kuri šogad sākuši mācības 1. klasē.

 

Plānotais pasākuma ilgums – trīs stundas, lai pēcāk laukumu varētu pagūt sagatavot Virslīgas dublieru čempionāta spēlei, kurā tiksies FK “Jelgava 2” un FK “Valmiera 2”.

 

Jāpiebilst, ka ikdienā stadionā Kārklu ielā 6 trenējas Jaunatnes futbola akadēmijas audzēkņi un Virslīgas komanda, tāpat tur tiek aizvadītas dublieru čempionāta spēles, ir notikusi arī Artūra Vaidera kausa izcīņa.

 

Treniņu bāzes atklāšanas dienā varēs apskatīt daļu no futbola kluba vēstures ekspozīcijas. 

 

Ieeja uz atklāšanas pasākumu un dublieru spēli ir bez maksas.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē