14.2 °C, 0.6 m/s, 92.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsGaida pieteikumus pirmajām alpīnisma sacensībām
Gaida pieteikumus pirmajām alpīnisma sacensībām
09/02/2020

Līdz 18. februārim komandas četru dalībnieku sastāvā – trīs vīrieši un viena dāma – aicinātas pieteikties pirmajām starptautiskajām sacensībām alpīnisma tehnikā komandām Remoss kauss 2020. Sacensības Jelgavas sporta hallē notiks 22. februārī.

“Šobrīd Latvijā ir tikai divas sacensības alpīnisma tehnikā, bet tikai vienas no tām ir komandām. Tas ir daudz par maz, tāpēc mūsu jaunieši bieži brauc uz sacensībām Lietuvā. Apzinot savas iespējas, materiāltehnisko bāzi, nolēmām Jelgavā rīkot savas sacensības komandām, un kaut kas tāds sporta hallē notiks pirmo reizi. Halle ir pateicīga ar savām griestu konstrukcijām, kurās varam iekarināt trases, izveidojot dažādas grūtības pakāpes distances,” stāsta sacensību organizators biedrības “Remoss” priekšsēdētājs Normunds Hofmanis. Viņš norāda, ka sacensības notiks divās grupās – amatieriem un sportistiem –, taču, lai tajās piedalītos, dalībniekiem ir jābūt vismaz priekšzināšanām alpīnismā. Turklāt tās ir sacensības pieaugušajiem – piedalīties var 2003. gadā dzimuši un vecāki dalībnieki, izveidojot četru cilvēku komandu, kurā jābūt vismaz vienai sievietei.

 

N.Hofmanis stāsta, ka Jelgavas sporta hallē tiks izveidotas sešas distances un katrai komandai tās visas būs jāveic, krājot punktus, pēc kuriem noteiks trīs uzvarētājus katrā grupā. Jāpiebilst, ka sporta grupas uzvarētājkomanda saņems arī ceļojošo kausu. Reģistrēšanās sacensībām 22. februārī notiks no pulksten 8.30, pulksten 9 būs atklāšana un iepazīšanās ar distancēm, bet pulksten 10 tiks dots starts.

 

Interesanti sacensībām var pieteikties līdz 18. februārim, aizpildot pieteikuma veidlapu biedrības “Remoss” sociālajā tīklā facebook.com/Biedrība Remoss, kur arī iespējams iepazīties ar detalizētu sacensību nolikumu, noteikumiem un prasībām. Dalības maksa – 40 eiro no komandas. Papildu jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar organizatoriem pa e-pastu remoss.latvia@gmail.com, tālruni 29539836 (Normunds Hofmanis) vai 28647114 (sacensību distanču priekšnieks Nauris Hofmanis).

 

 

Foto: publicitātes

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē