11.5 °C, 4.2 m/s, 82.8 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi“Gaso” izbūvē gāzesvadu Kalnciema ceļā; rudenī izbūvēs Riekstu ceļā, Zirgu un Smilšu ielā
“Gaso” izbūvē gāzesvadu Kalnciema ceļā; rudenī izbūvēs Riekstu ceļā, Zirgu un Smilšu ielā
17/07/2023

AS “Gaso” šonedēļ sāk izbūvēt sadales gāzesvadu Kalnciema ceļā 106. Līdz ar tā izbūvi arī citiem lietotājiem būs iespēja pieslēgt savam īpašumam dabasgāzi. Būvdarbu laikā apkārtējiem iedzīvotājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Siltie gada mēneši ir laiks, kad AS “Gaso” veic dažādus gāzes apgādes sistēmas rekonstrukcijas darbus Latvijas gazificētajos reģionos. Tas nepieciešamas, lai gāzes apgādes sistēmu padarītu drošāku, kas ļautu to ekspluatēt arī turpmāk, norāda uzņēmuma pārstāve Jana Rubinčika. Vairākās ielās Jelgavā šogad arī paredzēts izbūvēt gāzesvadu, lai dotu iespēju jauniem klientiem savam īpašumam pieslēgt dabasgāzi.

No 17. jūlija ieplānoti sadales gāzesvada būvniecības darbi Kalnciema ceļā 106, un būvdarbu laikā jārēķinās ar nebūtiskām ceļu satiksmes organizācijas izmaiņām trīs līdz četras dienas.

Savukārt no septembra līdz novembra beigām plānots izbūvēt gāzesvadu Riekstu ceļa posmā no 2. līdz 3. līnijai, bet gada izskaņā – no oktobra līdz decembra beigām – gāzesvada būvniecība plānota Zirgu ielā no Smilšu ielas līdz Emīla Dārziņa ielai un Smilšu ielā no Smilšu ielas 10 līdz Augstkalnes ielai.

Darbu gaitā dabasgāzes sadales sistēma tiks sacilpota, nodrošinot esošās infrastruktūras efektīvāku izmantošanu un iespēju operatīvi manevrēt ar gāzes plūsmām iespējamo avāriju un remontdarbu laikā bez dabasgāzes piegādes pārtraukšanas lietotājiem, stabilizējot spiedienu dabasgāzes sadales sistēmā, kā arī nodrošinot drošu un nepārtrauktu dabasgāzes apgādi no vairākiem piegādes avotiem.