26.7 °C, 1.1 m/s, 60.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPašvaldībaGatavojas 12. Starptautiskajam smilšu skulptūru festivālam
Gatavojas 12. Starptautiskajam smilšu skulptūru festivālam
17/05/2018

Jelgavas pilsēta aicina 9. un 10. jūnijā uz Baltijā lielāko smilšu skulptūru festivālu “Summer Signs 2018”, kas šoreiz atklās mākslinieku uzburto dzīvnieku pasauli. 15 profesionāli mākslinieki no 8 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Beļģijas, Ukrainas, Ungārijas, Čehijas, Vācijas un Krievijas – smilšu formas pārvērtīs visiem atpazīstamos tēlos, ļaujot uz dzīvnieku pasauli paraudzīties no dažādiem skatupunktiem. Unikālo smilšu skulptūru veidošanā izmantos vairāk nekā 1000 tonnas smilšu.

Smilšu parkā vienkopus varēs redzēt dažāda laikmeta dzīvniekus, un katrs darbs atspoguļos autora uzskatus un interpretāciju par to, kāda ir dzīvnieku pasaule. Baltijas lielākajā smilšu parkā sadzīvos dažāda laikmeta un dažādu kontinentu dzīvnieki – lācis, zilonis, dinozaurs, degunradzis, putns, bite un citi.

 

Šobrīd Pasta salā notiek smilšu parka sagatavošanas darbi – tiek gatavotas veidnes smilšu skulptūrām. Viesmākslinieki pilsētā ieradīsies 3. jūnijā, bet no 4. līdz 8. jūnijam veidos skulptūras. Pasākuma programmu skatīt šeit.

 

Sakarā ar estrādes izbūvē paredzētajiem darbiem un Smilšu skulptūru festivāla tehnisko iekārtošanu, Pasta sala apmeklētājiem tiks slēgta no 04.06. līdz 09.06. plkst. 10.00.

 

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” kasēs visā Latvijā un internetā: bilesuparadize.lv.

 

Foto – pašvaldības arhīvs.

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka tiks filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē