19.5 °C, 2.4 m/s, 84.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiGatavojoties gada nogales svētkiem, tornī notiks lekcija “Dāvanu etiķete”
Gatavojoties gada nogales svētkiem, tornī notiks lekcija “Dāvanu etiķete”
25/11/2022

Nākamnedēļ, 1. decembrī, pulksten 18 interesenti aicināti uz Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torni, kur norisināsies lekcija “Dāvanu etiķete”.

Tuvojas Ziemassvētku laiks, Jelgavu grezno svētku dekori, Pirmajā adventē iedegsies pilsētas galvenā egle un daudzi jau steidz gādāt dāvanas. Lai iegūtu jaunas zināšanas par dāvanu izvēli, to pasniegšanu, ikviens aicināts uz tematisku lekciju “Dāvanu etiķete”.

 

Lekcijas laikā dalībnieki noskaidros, kam jāpievērš uzmanība, izvēloties dāvanu, kā pasniegt un saņemt dāvanu atbilstoši etiķetei. Ikviens varēs ienirt dāvanu pasaulē, uzzinot neparastus vēstures faktus un dažādu kultūru dāvanu apmaiņas atšķirības. Pasākuma apmeklētāji iegūs arī vērtīgu informāciju par viesu uzņemšanu un ciemošanos, pareizu ielūgumu un galda karšu noformēšanu,  viesu sagaidīšanu, ziedu etiķeti galda rotāšanai, kā arī par citām smalkām niansēm, lai uzburtie svētki būtu ne tikai skaisti un priekpilni, bet neradītu mulsumu un neērtus pārpratumus.

 

Lekciju vadīs  Ramona Petkeviča – speciāliste un pedagogs etiķetes jautājumos, vintāžas priekšmetu kolekcionāre.

 

Dalība lekcijā – 3 eiro. Vietu skaits ierobežots, tāpēc interesenti aicināti pieteikties pa tālruni  63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/ vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

 

Informācija par datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā pieejama ŠEIT.

 

 

Informācija sagatavota: Jelgavas Reģionālajā tūrisma centrā