-4.7 °C, 2.7 m/s, 91.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiGatavošanās Studentu dienai 2008 – ar neatlaidību uz rezultātu
Gatavošanās Studentu dienai 2008 – ar neatlaidību uz rezultātu
27/10/2008

14. novembrī Jelgavu atdzīvinās „Studentu dienas 2008” gariņš, kurš jau septiņpadsmito gadu pēc kārtas pulcēs studentus no visas Latvijas. Pasākuma galvenie organizatori – Latvijas Lauksaimniecības universitātes Studentu pašpārvalde (LLU SP) un ģenerālsponsors „Swedbank” sola daudzus pārsteigumus un neizmirstamus mirkļus, jo dzīvē viss notiek tā kā kino.

Darbs pie pasākuma „Studentu diena 2008” rit neatlaidīgi, jo organizatoru cīņas spars ir pilns ar enerģiju sniegt studentiem tikai pozitīvu emociju pieplūdumu šajā svinīgajā dienā. LLU SP cer, ka lielie centieni attaisnos lielo, smago darbu un studenti šajā dienā jutīsies gandarīti par „Studentu dienu 2008”, kas tiek veltīta tikai un vienīgi viņiem.
Tā kā pēc pāris dienām Latvijā tiks svinēta 90.gadu jubileja, šogad studenti ir aicināti nolikt ziedus pie Jāņa Čakstes pieminekļa, izrādot cieņu valsts svētkiem. Neizpaliks arī „Jautrākie un asprātīgākie Latvijā”, kas ir pasākuma tradīcija un priecēs ikvienu apmeklētāju ar jaunām, svaigām idejām. Ikvienam Latvijas studentam būs iespēja pārstāvēt savu augstskolu sporta aktivitātēs, konkursā „Popiela”, „Studentu teātra sporta turnīrā”. Neatņemama sastāvdaļa šajā dienā būs studentiem veltītais Dievkalpojums Sv. Annas ev.-lut. Baznīcā.

Pasākuma dienā Jelgavu ieskandinās Latvijā atpazīstami mākslinieki. Muzikāli literārajā klubā „Jelgavas baltie krekli” publiku iepriecinās Autobuss debesīs. Naktsklubā „Tonuss” uzstāsies Detlefs. Savukārt Sporta Hallē studentus izklaidēs Intars Busulis & Sweet Water, Skamp, Ivo Fomins un Edža & Niknie.

„Studentu diena” solās būt bagāta ar jautrām aktivitātēm un piedzīvojumiem pilna. Dzīve ir kā kino – ieskaties un piedalies!

Sīkāka informācija :
Lelde Birkava
„Studentu diena 2008” koordinatore
Mob.tālr.: (+371 26780789)