10.3 °C, 3.9 m/s, 85.8 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimeneSveikti mazie jelgavnieki
Sveikti mazie jelgavnieki
21/06/2023

Tradicionāli vasaras saulgriežu laikā tiek sveikti jaundzimušie jelgavnieki, pasniedzot viņu ģimenēm karotītes ar pilsētas simboliku un mazuļa dzimšanas gadu. Šodien, 21. jūnijā, bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā Uzvaras parkā tika sveikti mazie jelgavnieki, kuri dzimuši no 21. marta līdz 10. jūnijam. Jelgavnieku saimi kuplinājuši 115 jaundzimušie – viņu vidū trīs dvīņu pāri un viens Jānis.

Mazuļus un viņu ģimenes sveica Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, novēlot, lai ģimenēs mājo mīlestība, laime un saticība. Tāpat A.Rāviņš, tuvojoties Līgo un Jāņu svētkiem, īpaši sveica no pagājušajiem Līgo līdz šiem vasaras saulgriežiem dzimušos Jāņus. Šoreiz starp 115 jaundzimušajiem vārds Jānis ir vienam mazulim. Savukārt jaundzimušo ģimenes ar muzikālu sveicienu priecēja Timmu ģimene.

Vecāki, kuri šodien nevarēja ierasties uz tradicionālo pilsētas piemiņas karotīšu pasniegšanas pasākumu, tās var saņemt Jelgavas valstspilsētas pašvaldības klientu apkalpošanas centrā, Lielajā ielā 11, centra darba laikā.

Jāpiebilst, ka tradīcija jaundzimušajiem jelgavniekiem dāvināt karotīti iedibināta 2003. gadā.