18 °C, 2.6 m/s, 89 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaĢimenes aicinātas uz meistarklasi par viedierīču lietošanas paradumiem
Ģimenes aicinātas uz meistarklasi par viedierīču lietošanas paradumiem
14/01/2020

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) 23. janvārī pulksten 17.30 aicina ģimenes uz nodarbību cikla “Veselības studija ģimenes labsajūtai” otro bezmaksas nodarbību “Ar viedierīcēm pie galda”. Nodarbībā kopā ar speciālistu tiks izvērtēti ģimenes viedierīču lietošanas paradumi, kā arī izstrādās plāns turpmākai jēgpilnai to lietošanai.

ZRKAC informē, ka uz šo nodarbību īpaši gaidīti vecāki ar sākumskolas vecuma bērniem, lai ģimene kopīgi varētu iepazīt un veidot veselīgus ikdienas ieradumus. Šīs bezmaksas nodarbības tēma ir “Ar viedierīcēm pie galda”, un to vadīs Latvijas drošāka interneta centra “NetSafe Latvia” lektors, biedrības “Esi brīvs!” atkarību profilakses speciālists darbā ar bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem Edgars Caics.

 

Šīs nodarbības uzmanības centrā būs viedierīces jeb ekrānierīces, to ietekme uz attiecībām ģimenē un vienaudžu lokā, kā arī personīgajiem sasniegumiem, fizisko un psihoemocionālo veselību. Nodarbībā notiks vecāku un bērnu kopīga līdzdarbošanās: dažādi sadarbības uzdevumi un lomu spēles, lai gan vecāki, gan bērni gūtu pēc iespējas plašāku pieredzi  problēmas saskatīšanai, izpratnei un risināšanas iespējām. Dalībnieki varēs iepazīt dažādus pētījumus un praksē pārbaudītus modeļus viedierīču paradumu disciplinēšanai, ar kuru palīdzību nonākt pie sev vēlamā viedierīču lietošanas scenārija, kādu gribētu redzēt savā ikdienā un ģimenē.

 

Nodarbībai obligāti iepriekš jāpiesakās pa tālruni 63012159, 63082101, 29222737 vai e-pastu astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv. Vietu skaits ir ierobežots.

 

Nodarbību cikls notiek projekta “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, I kārta” ietvaros.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē