16.9 °C, 3.4 m/s, 91.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaĢimeņu sporta svētki “Heijā, heijā, pulkā nāc!”
Ģimeņu sporta svētki “Heijā, heijā, pulkā nāc!”
06/12/2019

Sekmējot bērnu fizisko spēju un kustību attīstību, kā arī veicinot fizisko aktivitāšu pozitīvo ietekmi, ģimenes ar pirmskolas un sākumskolas vecuma bērniem 8.decembrī pulksten 15 ir aicinātas uz ikgadējiem sporta svētkiem “Heijā, heijā, pulkā nāc!” Jelgavas Sporta hallē.

Piedaloties dažādās sportiskās nodarbēs, arī šogad Jelgavas ģimenēm tiks nodrošināta iespēja draudzīgā atmosfērā kopīgi pavadīt savu brīvo laiku un atbalstīt veselīgu, aktīvu dzīvesveidu pilsētā. Pasākuma dalībniekiem līdzi jāņem sporta apavi un piemērots tērps. Pasākumam iepriekš nav jāpiesakās, un tas ir pieejams bez maksas.

 

Jelgavas Sporta hallē tiks izvietotas vairākas aktivitāšu stacijas, kur jāizpilda attiecīgi uzdevumi, lai saņemtu zīmogu dalībnieka kartē. Pasākuma noslēgumā visi dalībnieki, kuri būs izpildījuši uzdevumus un sakrājuši zīmodziņus, saņems saldas pārsteiguma balvas.

 

Šogad ģimeņu sporta svētku programmā ir paredzētas tādas stafetes kā “Ģimenes stafete 2019”, “Rāpošanas čempionāts 2019”, “Gada tētis 2019” un citas sportiskas aktivitātes Ziemassvētku noskaņās!

 

 

Foto: publicitātes

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē