17.1 °C, 1.9 m/s, 93 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaGodalgo trīs no pieciem Jelgavas tehnikumā izgatavotajiem krēsliem
Godalgo trīs no pieciem Jelgavas tehnikumā izgatavotajiem krēsliem
27/10/2020

Noskaidroti 28. Latvijas profesionālās izglītības iestāžu kokapstrādes nozares profesiju profesionālās meistarības konkursa “Krēsls 2020” uzvarētāji. Godalgotas vietas – 2. un 3.– konkursā piešķirtas arī trim Jelgavas tehnikumā izgatavotajiem krēsliem.

Foto: 3. kursa studenta Iļja Kuļika (otrais no kreisās) izgatavotais krēsls nominācijā “Mēbeļu galdnieks” ieguva 3. vietu, bet viņa kursabiedra Jāņa Švēdes (otrais no labās) krēsls tajā pašā nominācijā “Mēbeļu galdnieks” novērtēts ar 2. vietu. 2. vietu izcīnīja arī 3. kursa studenta Toma Drēskas (vidū) izgatavotais krēsls nominācijā “Būvizstrādājumu galdnieks”.

Jelgavas tehnikuma direktores vietnieks Uldis Sokolovs informē, ka 3. kursa audzēkņa Jāņa Švēdes izgatavotais krēsls nominācijā “Mēbeļu galdnieks” saņēmis 2. vietu. Par otro labāko nominācijā “Būvizstrādājumu galdnieks” atzīts tehnikuma 3. kursa audzēkņa Toma Drēskas krēsls, bet 3. vieta nominācijā “Mēbeļu galdnieks” piešķirta 2. kursa studenta Iļjas Kuļikas izgatavotajam krēslam.

Konkursā vērtēti krēslu savienojumi pirms un pēc līmēšanas, virsmu apstrādes kvalitāte, izgatavošanas precizitāte un atbilstība rasējumiem.

Jāatgādina, ka, ņemot vērā piesardzības pasākumus, lai mazinātu Covid-19 izplatību, šogad tika mainīts konkursa norises formāts – tas aizvadītajā nedēļā notika tiešsaistē. Audzēkņi strādāja savas skolas darbnīcā un savu veikumu dienas sākumā un noslēgumā prezentēja “Zoom” platformā.

Jelgavas tehnikumu konkursā pārstāvēja pieci jaunieši, startējot trīs nominācijās.

Foto: Jelgavas tehnikuma arhīvs

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē