18 °C, 3 m/s, 79.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiGodina Jelgavas labākos sportistus
Godina Jelgavas labākos sportistus
27/01/2005

Sporta svētki iesākās mazliet nenopietnā gaisotnē. Jelgavas sporta hallē pilsētas sporta klubu komandas sacentās par atraktīvākā sporta kluba titulu. 13 komandu konkurencē uzvarēja džudo komanda, izcīnot galveno balvu – ekskursijas transporta izdevumu apmaksu 200 Ls vērtībā. 2.vietā – akadēmiskās airēšanas komanda, 3.vietā – skolu tūrisma klubs „Remoss”.

Sporta svētki turpinājās kultūras namā, kur pasākumā „Sporta laureāts 2004”, svinīgā 2004.gada sportisko rezultātu apkopojumā, godināja labākos pilsētas sportistus, komandas, trenerus, sporta skolotājus un sporta organizatorus.

Pēc apbalvošanas ceremonijas koncertēja grupa ROMIROS.

Labākie 2004.gadā:

Olimpiskajos sporta veidos:

Edgars Bergs – invalīdu sports (trenere Maija Ukstiņa)
Andrejs Bobkovs – kanoe airēšana (treneris Sergejs Bobkovs)
Guntars Deičmans – peldēšana (trenere Astra Ozoliņa)
Jevgeņijs Sidoruks – kanoe airēšana (treneris Sergejs Bobkovs)
Mārtiņš Upītis – smaiļošana (trenere Ilze Bome)
Juniori
Gatis Pranks – kanoe airēšana (treneris Sergejs Bobkovs)
Juris Putins – džudo (treneris Guntis Malējs)
Aleksandrs Šimko – kanoe airēšana (treneres Ilze Bome un Maija Actiņa)
Artūrs Terlanovs – kanoe airēšana (treneris Sergejs Bobkovs)
Žanete Valentīna – smaiļošana (trenere Lelde Laure)
Treneri
Sergejs Bobkovs – smaiļošana un kanoe airēšana
Ilze Bome – smaiļošana un kanoe airēšana
Lelde Laure – smaiļošana un kanoe airēšana
Maija Ukstiņa – vieglatlētika
Astra Ozoliņa – peldēšana

Neolimpiskajos sporta veidos:

Renārs Agarskis – triāls (treneris Egils Agarskis)
Uģis Gross – ūdens motosports
Didzis Rūja – pauerliftings (treneris Edmunds Jansons)
Aleksandrs Smelovs – pauerliftings (treneris Edmunds Jansons)
Genādijs Zubriks – pauerliftings (treneris Edmunds Jansons)
Juniori
Gints Reinholds – pauerliftings (treneris Edmunds Jansons)
Karlīne Štāla – kartings (treneris Ēriks Gasparovičs)
Ņikita Rutkovskis – sambo (treneris Guntis Malējs)
Maksims Gordejevs – sambo (treneris Guntis Malējs)
Uldis Balbeks – BMX (treneris Aivars Ikaunieks)
Treneri
Egils Agarskis – triāls
Aivars Ikaunieks – BMX
Edmunds Jansons – pauerliftings
Guntis Malējs – sambo
Andris Vasiļjevs – cīņu sports

Sporta skolotāji:
Ingrīda Anzenava – 4.pamatskola
Santa Lorence – 1.ģimnāzija

Sporta organizatori:
Normunds Hofmanis – skolu tūrisma sporta klubs “REMOSS”
Maija Actiņa – smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta klubs „KC”

Par ieguldījumu sportā:
Aleksandrs Balss – sporta veterāns, vieglatlētikas treneris