17 °C, 1 m/s, 88.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiGodina pirmsskolas pedagogus un aukles
Godina pirmsskolas pedagogus un aukles
07/10/2020

Mūsu audzinātāja ir forša, viņa māk pīt skaistas bizes, spēlē ar mums ķerenes un futbolu, ir ļoti mīļa, viņai ir skaisti auskari un viņa priecājas, ja mēs esam čakli un visu sakārtojam – tā par savu bērnudārza skolotāju pieteikumā Jelgavas Zontu kluba konkursam “No sirds uz sirdi” raksta Jelgavas bērni. Otrdien Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā suminātas Jelgavas Zontu kluba organizētā konkursa “No sirds uz sirdi” 11 laureātes – pirmsskolas izglītības iestāžu skolotājas un auklītes.

Ar mērķi apzināt profesionālākos un radošākos pirmsskolas izglītības iestāžu skolotājus, skolotāju palīgus un aukles, kuriem ir nozīmīga loma mazāko jelgavnieku ceļā, Jelgavas Zontu klubs septembra sākumā izsludināja konkursu “No sirds uz sirdi”. Jelgavnieki konkursam tika aicināti pieteikt viņuprāt labākās, radošākās audzinātājas un auklītes, kuras par savu darbu un ieguldījumu pelnījušas uzslavu.

 

Jelgavas Zontu kluba vadītāja Lāsma Zariņa norāda, ka svarīgākās pirmsskolas skolotāja īpašības ir radošums, pacietība, iejūtība, kā arī cilvēkmīlestība. “Šīs nozīmīgākās profesionāļu iezīmes katrs vecāks vēlas redzēt sava bērna audzinātājā, tomēr sabiedrībā reti viņus izvirzām balvām, jo viņu ikdienas darbs lielai sabiedrības daļai paliek nemanāms. Nākotnes sabiedrība ir audzinātāju, viņu palīgu un aukļu rokās! Mēs vēlamies, lai bērni un jaunieši ir veseli, zinoši, radoši un prasmīgi! Tāpēc šī konkursa mērķis bija apzināt visprofesionālākos un radošākos pirmsskolas profesionāļus, kuru devums ir nozīmīgs gan bērna ģimenei, gan pilsētai,” tā L.Zariņa, atklājot, ka konkursam tika saņemti 11 pieteikumu un otrdien īpašā pasākumā arī godinātas visas 11 laureātes.

 

Balvu par ieguldīto darbu mazo jelgavnieku izglītošanā un audzināšanā saņēma: Aija Freiberga (pirmsskolas izglītības iestāde (PII) “Zīļuks”, Aija Ivuškāne (SIA “Mītava Elektra” PII “Varavīksne”, Faina Staseviča (PII “Pasaciņa”), Gita Kusiņa (PII “Pasaciņa”), Kristīne Nordmane (PII “Kāpēcīši”), Ļena Dombrovska (PII “Kāpēcīši”), Līvija Markuna (PII “Pasaciņa”), Nora Ošeniece (PII “Gaismiņa”), Santa Pavlovska (PII “Vārpiņa”), Tatjana Ceriņa (aukle) un Aija Ridere (PII “Rotaļa”).

 

 

Foto: Jelgavas Zontu kluba arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē