13.5 °C, 3.9 m/s, 81.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaGrammy balvas ieguvējs, kubietis Mayito Rivera Jelgavā
Grammy balvas ieguvējs, kubietis Mayito Rivera Jelgavā
14/02/2018

28. februārī Jelgavas Kultūras namā uzstāsies starptautiski atzītās kubiešu grupas „Los Van Van” solists Mayito Rivera kopā ar pavadošo grupu „The Sons of Cuba”. Mūziķis, kurš saukts arī par El Poeta de la Rumba jeb Rumbas dzejnieku, Jelgavā viesosies savas Eiropas tūres ietvaros.

Mayito Rivera ir viens no pieciem šā brīža vadošajiem Kubas vokālistiem visā pasaulē. Pateicoties savai izcilajai balsij, saņēmis neskaitāmas balvas, tajā skaitā prestižo Grammy balvu, kopā ar grupu „Los Van Van” un Grammy nomināciju „Labākais Salsas albums” savam solo darbam “Negrito Bailando”.

 

Riveras daudzveidīgo talantu atzinīgi novērtējuši arī citi mūziķi, kuri aicina viņu piedalīties koncertos visā pasaulē – tādas salsas slavenības kā Oscar d’Leon, Gilberto Santa Rosa, Issac Delgaado jeb Son Como Son, Timbalive un daudzi citi.

 

Mario Enrique Rivera Godínez jau bērnībā sācis savu muzikālo karjeru. 26 gadu vecumā viņu pamanīja slavenās grupas „Los Van Van” vadītājs Juan Formell, kurš uzaicināja jauno talantu grupā spēlēt basa ģitāru un dziedāt kā fona vokālistam. Viņš strauji attīstījās, līdz kļuva par grupas vadošo dziedātāju.

Nākamajās divās desmitgadēs Mayito Rivera bija grupas „Los Van Van” seja un sasniedza panākumus visā pasaulē. 2011. gadā pēc grupas „Los Van Van” atstāšanas, nodibina savu grupu „The Sons of Cuba”, kas ir augstas raudzes mūziķu sekstets no viņa mītnes zemes Kubas. Koncertos viņi izpilda plašu muzikālo spektru, sākot no salsas, rumbas, afro un timbas, līdz džezam un fankam.

 

Biļetes uz Mayito Rivera un grupas „The Sons of Cuba” koncertu var iegādāties Jelgavas Kultūras namā un visās „Biļešu paradīzes” kasēs, internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/62957

Mayito Rivera & The Sons of Cuba “Inventate una historia”: https://www.youtube.com/watch?v=ptaCKEa7RWA

 

Vairāk informācijas: jelgava.lv un kultura.jelgava.lv

 

Publicitātes foto.

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Iestādē “Kultūra”