18.4 °C, 3.7 m/s, 82.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiGrants seguma ielas atguvušas nestspēju un stiprību; sākta ierobežojošo ceļa zīmju noņemšana
Grants seguma ielas atguvušas nestspēju un stiprību; sākta ierobežojošo ceļa zīmju noņemšana
15/04/2021

Šodien uzsākta februārī un martā uzstādīto pagaidu ierobežojošo ceļa zīmju noņemšana pilsētas ielās. Pagaidu ceļa zīmes, kas noteica kustības aizliegumu transportlīdzekļiem, kuru pilna masa pārsniedz 3,5 tonnas un aizliedza kustību vairākās Jelgavas pilsētas ielās, tiks noņemtas pakāpeniski, taču iespējami īsākā termiņā. Zemes klātne ir nožuvusi un nostabilizējusies, līdz ar to ielu brauktuves atguvušas nestspēju un stiprību, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde Pilsētsaimniecība.

Bojāto ielu segumu plānots uzlabot, veicot greiderēšanu, piebēršanu vai asfaltēšanu. Piemēram, Platones ielas segumam veikts pagaidu remonts – piebēršana ar nesaistītu minerālmateriālu maisījumu, bet Ganību ielas sabrukušajā posmā ir plānota asfaltēšana.

 

Transporta masas ierobežojumi bija ieviesti Atmodas ielā no Meiju ceļa līdz Vēja ceļam, Nākotnes ielā, Augstkalnes ielā un Mārtiņa ielā no Tērvetes ielas līdz Filozofu ielai, Zirgu ielā no Tērvetes ielas līdz Smilšu ielai, Madaru ielā no Tērvetes ielas līdz Smilšu ielai, Emīla Dārziņa ielā no Kļavu ielas līdz Rūpniecības ielai, Ganību ielā no Satiksmes ielas līdz Kazarmes ielai, Namdaru ielā un Vasaras ielā no Satiksmes līdz Traktoristu ielai, Pionieru ielā no Vasaras ielas līdz Ganību ielai, Lidotāju ielā no Vasaras ielas līdz Ganību ielai, Aku ceļā, Zvaigžņu ielā, Meža ceļā no 4. līnijas līdz Šūmaņu ceļam, Šūmaņu ceļā no Meža ceļa līdz pilsētas administratīvajai robežai, Kārklu ielā no Dambja ielas līdz Vīgriežu ielai, Bebru ceļam piegulošajās ielās, Parka ielas, Jaunā ceļa un Alkšņu ielas rajonā un piegulošajās ielās, Stadiona ielā, ietverot Lauksaimnieku ielu, Avotu ielu, Druvu ielu, Gaismas ielu, Lazdu ielu un piegulošās ielas, Romas ielas rajonā, Ganību ielā no 1. līnijas līdz 2. līnijai, 1. līnijā no Meiju ceļa līdz Ganību ielai, Ošu ceļā no Atmodas ielas līdz 2. līnijai, 2. līnijā no Riekstu ceļa līdz Ošu ceļam, 3. līnijā no Riekstu ceļa līdz Meža ceļam.

 

Savukārt, autotransporta kustība pilnībā bija aizliegta Platones ielā no Liepājas ielas līdz Mednieku ielai, Ganību ielā no Dobeles ielas līdz Kazarmes ielai, Stadiona ielā no Gaismas ielas līdz Lazdu ielai un 4. līnijā – konkrēti kravas transportam.

 

Sākoties atkusnim un paaugstinoties grunts ūdens līmenim atsevišķās Jelgavas pilsētas ielās tika konstatēta brauktuves nestspējas samazināšanās, līdz ar to tika aizliegta kustība transportlīdzekļiem, kuru pilna masa pārsniedz 3,5 tonnas.

 

Joprojām autovadītāji aicināti informēt par pamanītajiem ielu segumu bojājumiem, zvanot pa diennakts iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787, vai sūtot ziņas interaktīvajā kartē karte.jelgava.lv.

 

 

Foto un informācija: “Pilsētsaimniecība”