-6 °C, 3.1 m/s, 87.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiGrantu programma „Cilvēkiem ar invaliditāti pieejams informācijas tehnoloģiju centrs”
Grantu programma „Cilvēkiem ar invaliditāti pieejams informācijas tehnoloģiju centrs”
07/05/2008

Invalīdu un viņu draugu apvienība Apeirons sadarbībā ar Microsoft Latvija izsludina konkursu NVO grantu programmā „Cilvēkiem ar invaliditāti pieejams informācijas tehnoloģiju centrs”. Grantu finansē Microsoft Unlimited Potential programma, piešķirot gan finansējumu 6000 latu apmērā, gan iespēju pieteikties programmatūras ziedojumiem.

Konkursam var pieteikties biedrības un nodibinājumi, kas izveidojušas cilvēkiem ar invaliditāti pieejamus informācijas tehnoloģiju centrus un īsteno dažādas iniciatīvas ar mērķi attīstīt iedzīvotāju digitālās prasmes un uzlabot datoru pieejamību visiem iedzīvotājiem, tai skaitā cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Trīs konkursa uzvarētāji saņems grantu 2000 LVL apmērā, kas tiks piešķirts datorapmācību organizēšanai un realizēšanai, kā arī globālā tīmekļa piekļuves uzlabošanas pasākumiem.

Aicinām NVO iepazīties ar konkursa nolikumu un aizpildīt Pieteikuma veidlapu! Pieteikumus jāiesniedz Invalīdu un viņu draugu apvienības APEIRONS birojā Kr. Valdemāra ielā 38 k-1, Rīgā, LV-1010 līdz 2008. gada 30.maijam.

Informāciju sagatavoja:
Zemgales NVO centrs
T. 63021910