2.5 °C, 2.7 m/s, 92.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaGreiderē atsevišķas grants seguma ielas
Greiderē atsevišķas grants seguma ielas
28/02/2024

Stabilizējoties laikapstākļiem, atsevišķās grants ielās un to posmos segums ir apžuvis, brauktuves atguvušas nestspēju un nostiprinās, līdz ar to, izvērtējot nepieciešamību, sākta šo grants seguma ielu brauktuvju greiderēšana.

Šonedēļ sākta Meža ceļa posma no 3. līnijas līdz 4. līnijai, Riekstu ceļa posma no 3. līnijas līdz 5. līnijai, 1. līnijas posma no Rosmes ielas līdz Meiju ceļam un Mazā ceļa posma no Dambja ielas līdz Sarmas ielai greiderēšana. Tas tiks darīts arī Dobeles šosejas un Kazarmes ielas apkaimes grants ielās. Izvērtējot ielu seguma stāvokli un mitrumu, greiderēšanas darbi pakāpeniski turpināsies visā pilsētas teritorijā, kā arī iespējama atkārtota greiderēšana.

Jāatgādina, ka mitrums apgrūtina ielu uzturēšanu. Seguma planēšana un greiderēšana grants seguma ielās, kur saglabājies mitrums, ir neefektīva. Līdz greiderēšanas uzsākšanai problēmvietās tika piebērtas avārijas bedres un iesēdumi, kā arī pēc nepieciešamības no brauktuves novadīts ūdens.

Par problēmām pilsētas ielu segumā jelgavnieki aicināti ziņot Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa diennakts iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.