5 °C, 4.9 m/s, 86.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsēta“Gren Jelgava” iesniedz SPRK izvērtēšanai siltumenerģijas tarifa samazinājumu Jelgavā
“Gren Jelgava” iesniedz SPRK izvērtēšanai siltumenerģijas tarifa samazinājumu Jelgavā
30/01/2024

SIA “Gren Jelgava” iesniegusi Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) izvērtēšanai siltumenerģijas tarifa samazinājumu Jelgavā no 1. marta. Plānotais siltumenerģijas gala tarifs klientiem ir 71,59 eiro/MWh (bez PVN) un tas ir par 1,1 procentu zemāks nekā šobrīd spēkā esošais siltumenerģijas tarifs – 72,39 eiro/MWh (bez PVN). Paredzēts, ka pārskatītais siltumenerģijas tarifs Jelgavā stāsies spēkā 2024. gada 1. martā.

Plānotās siltumenerģijas tarifa izmaiņas ir saistītas ar kurināmo resursu cenu izmaiņām. Kā skaidro SIA “Gren Jelgava” valdes priekšsēdētājs un klientu apkalpošanas vadītājs Gundars Pētersons: “Kurināmā resursu cenām samazinoties, varējām attiecīgi pārskatīt un samazināt siltumenerģijas tarifu jelgavniekiem no 1. marta. Mēs regulāri sekojam līdzi kurināmo resursu cenu izmaiņām tirgū, lai nekavējoties varētu reaģēt un koriģēt siltumenerģijas tarifu atbilstoši aktuālajām kurināmo resursu tirgus cenām. Šajā apkures sezonā siltumenerģijas tarifs Jelgavā ir bijis stabils gandrīz visu apkures sezonu – no oktobra līdz martam. Martā tarifs par 1,1 procentiem samazināsies un, vērojot šā brīža kurināmā tirgus tendences, siltumenerģijas tarifa pieaugums šajā apkures sezonā Jelgavā nav gaidāms.”

Lai risinātu visus ar centralizētās siltumapgādes pakalpojumu saistītos jautājumus vai, ja rodas grūtības norēķināties par patērēto siltumu, uzņēmums aicina klientus sazināties ar “Gren” Klientu apkalpošanas centru Jelgavā pa tālruni 63007055 vai elektroniski e-pastā: klienti.jelgava@gren.com.