26.8 °C, 3.6 m/s, 38.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiGrupa “Prāta Vētra” savā dzimtajā pilsētā sestdien atklāj koncerttūri
Grupa “Prāta Vētra” savā dzimtajā pilsētā sestdien atklāj koncerttūri
23/07/2022

23. jūlijā savā dzimtajā pilsētā – Jelgavā, grupa “Prāta Vētra” sāks koncerttūri “Gads bez kalendāra”. Koncerta ieejas teritorijā, pļavā pretī Jelgavas pilij, tiks atvērtas no pulksten 18.

Koncertā kā īpašais viesis pirms “Prāta Vētras” uzstāsies Jānis Šipkēvics ar savu soloprojektu “Shipsea”, lai kopā ar pavadošo mūziķu grupu izstāstītu savu pieredzes stāstu kontrastiem bagātā mūzikas valodā.

 

“Prāta Vētra” koncerta programmā iekļāvusi gan klausītāju jau iemīļotas grupas melodijas, gan arī jaunā albuma “Gads bez kalendāra” dziesmas ar mūsdienu tautas mūzikas grupas “Tautumeitas” piedalīšanos. Par koncerttūres skatuves vizuālo konceptu un scenogrāfiju rūpējas Kaspars Roga un Ainars Pastars, SIA “Kompānija NA”, ko papildinās labāko gaismu režisoru un videomākslinieku veidoti krāšņi gaismu un video efekti.

 

 

Grupa aicina koncerta apmeklētājus braukt uz koncertu ar velosipēdu vai kādu citu dabai draudzīgāku transporta līdzekli. Pie koncerta norises vietas Lielupes pļavā būs pieejama velosipēdu novietne.

 

Jāņem vērā, ka satiksmes plūsma var palielināties jau pirms koncerta, sākot no pulksten 18. Tie, kuri izvēlēsies koncertu apmeklēt ar automašīnu, lai efektīvāk plānotu maršrutu, varēs tiešsaistē saņemt satiksmes informāciju caur navigācijas lietotni “Waze”. Visa aktuālā satiksmes informācija tiks publicēta arī Jelgavas pilsētas mājaslapā un sociālo tīklu kontos.

 

Koncertam noslēdzoties, no pulksten 23.30 līdz 00.30 tiks slēgts Lielās ielas un Rīgas ielas posms no Akadēmijas ielas līdz Kalnciema ceļam.

 

Jāpiebilst, ka, drošības apsvērumu dēļ, no pulksten 18 līdz 00.00 tiks slēgta ūdens satiksme Lielupē gar koncerta norises vietu.

 

Vairāk par satiksmes organizēšanu koncerta norises dienā ŠEIT.

 

Ukraiņi, kurus uz Latviju atvedušas kara bēgļu gaitas, šīs vasaras koncertus var apmeklēt bez maksas. Informācija par pieteikšanos koncerta apmeklējumam, kā arī koncerta apmeklēšanas noteikumi pieejami mājaslapā www.pratavetra.lv.

 

Koncerttūre “Gads bez kalendāra” turpināsies vēl četrās Latvijas pilsētās – 30. jūlijā Valmierā, 6. augustā Daugavpilī, 13. augustā Ventspilī un 20. augustā Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē.

 

Biļetes uz koncertiem pieejamas biļešu tirdzniecības vietnē eKase.lv, tirdzniecības centra “Spice” informācijas centrā un pilsētu kasēs. Jelgavā biļetes iespējams iegādāties Jelgavas kultūras nama kasē K.Barona ielā 6. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas.

 

Ukraiņi, kurus uz Latviju atvedušas kara bēgļu gaitas, šīs vasaras koncertus var apmeklēt bez maksas. Informācija par pieteikšanos koncerta apmeklējumam, kā arī koncerta apmeklēšanas noteikumi pieejami mājaslapā www.pratavetra.lv.

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Foto: publicitātes un Jelgava.lv

 

Informāciju sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvldē