17.4 °C, 3.2 m/s, 93.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaGruzijas vēstnieks iepazīst Jelgavu un izglītības iespējas tajā
Gruzijas vēstnieks iepazīst Jelgavu un izglītības iespējas tajā
24/04/2024

Lai iepazītos ar pilsētu un pārrunātu turpmāko sadarbību, šodien, 24. aprīlī, Jelgavu oficiālajā vizītē apmeklēja Gruzijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Irakli Kurašvili un viņa padomnieks Miheils Sulaberidze.

Vizītes sākumā vēstnieks tikās ar Jelgavas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu. Viesi tika iepazīstināti ar pilsētu un tās attīstību, kā arī tika pārrunāti nākotnes plāni. Turpinot vizīti, viesi apmeklēja Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torni, kur iepazina Jelgavas vēsturi.

Dienas turpinājumā I.Kurašvili apmeklēja Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti, kur tikās ar universitātes zinātnisko prorektori Irinu Arhipovu, universitātes Starptautiskās sadarbības centra vadītāju Mārtiņu Šabovicu un studenti no Gruzijas Lizi Keleptrišvili, kura šobrīd universitātē Jelgavā “Erasmus+” programmā apgūst informācijas tehnoloģijas.

Vizītes noslēgumā vēstnieks un viņa padomnieks apmeklēja rekonstruēto Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolu, kur iepazina izglītības iestādes iespējas, vīziju un ikdienas darbu. Skolas direktore Baiba Balode-Lukjanska iepazīstināja ar skolas galvenajām vērtībām, darbības principiem un to, kā sadarbojas skola, vecāki un pašvaldība.