25.2 °C, 4.1 m/s, 34.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiHercoga Jēkaba laukumā – Rudens gadatirgus
Hercoga Jēkaba laukumā – Rudens gadatirgus
24/09/2022

Šodien, 24. septembrī, līdz pulksten 15 Hercoga Jēkaba laukumā norisinās rudens ražas un stādu gadatirgus, kur savu izaudzēto un darināto jelgavniekiem piedāvās ap 160 tirgotāju. Tajā var iegādāties ne tikai stādus sava dārza papildināšanai, bet arī visdažādākos sezonālos produktus gardai un veselīgai maltītei.

Gadatirgū var iegādāties dažādus augļkokus un ogu krūmus, visdažādākās ziemcietes, rododendrus, krizantēmas, rozes, pavasarī ziedošās sīpolpuķes un šobrīd tik populārās hortenzijas.

 

 

Laikā, kad arvien vairāk domājam par dabīgu un tīru vidi, pirmo reizi rudens tirgū var nopirkt no augu valsts izcelsmes izejvielām gatavotas plēves augsnes pārklāšanai, maisus dārza atkritumiem, kā arī maisus pārtikas uzglabāšanai un saldēšanai, kas ir kompostējami un vidē sadalās.

 

Gadatirgū iespējams iegādāties arī rudens veltes – no āboliem, bumbieriem, arbūziem un melonēm līdz pat kartupeļiem, sīpoliem, svaigiem un skābētiem kāpostiem –, kā arī dažādus mājražotāju gatavotus konservējumus. Būs arī kūpinājumi, siers, maize un medus.

 

 

Šī ir laba iespēja laikus iegādāties Ziemassvētku dāvanas, kurām labi noder rotas, keramika, koka trauki, skalu pinumi, tekstils, silti un skaisti cimdi, zeķes, pērļoti adījumi.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota 

Sabiedrisko attiecību pārvaldē