22.5 °C, 3.7 m/s, 78.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsHK “Zemgale/LLU” cīnīsies par Latvijas čempionāta augstākā kaluma medaļām
HK “Zemgale/LLU” cīnīsies par Latvijas čempionāta augstākā kaluma medaļām
01/04/2021

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LLU” iekļuvusi “Optibet” hokeja līgas finālā. To komanda panāca, šovakar izcīnot ceturto uzvaru pusfināla sērijā pret “Mogo/LSPA”.

Pusfinālā HK “Zemgale/LLU” kā regulārā čempionāta uzvarētāji tikās ar ceturtajā pozīcijā esošo HK “Mogo/LSPA”. Sērija ilga līdz vienas komandas četrām uzvarām. Jelgavnieki uzvarēja sērijā ar 4:2.

 

Pirmās divas pusfināla spēles norisinājās Jelgavas ledus hallē, bet pusfināla sēriju jelgavnieki iesāka ar zaudējumu papildlaikā ar 3:4. Otrajā spēlē izdevās revanšēties, uzveicot pretiniekus ar 3:0. Tad sekoja divas spēles izbraukumā. Jelgavnieki abās uzvarēja – vispirms ar 3:1, pēc tam ar 1:0. Sērijai atgriežoties Jelgavas ledus hallē, HK “Zemgale/LLU” zaudējums pēcspēles metienu sērijā ar 2:3. Šodien komandas atkal tikās “Mogo” ledus hallē. Pamatlaiks noslēdzās ar 1:1, bet jelgavnieki bija pirmie, kam izdevās gūt vārtus papildlaikā un līdz ar to uzvarēt gan šajā spēlē, gan pusfināla sērijā.

 

HK “Zemgale/LLU” hokejists Frenks Razgals šobrīd ir izslēgšanas spēļu rezultatīvākais spēlētājs – viņš guvis sešus vārtus (no tiem divus šodienas spēlē) un veicis divas rezultatīvas piespēles, sakrājot astoņus punktus.

 

Mūsu pretinieki finālā būs otrā pusfināla uzvarētāji HK “Olimp/Venta 2002”, kas pieveica HK “Liepāja” sērijā ar 4:1. Arī cīņa par zeltu norisināsies līdz kādas komandas četrām uzvarām. Fināla spēļu grafiks: 7. aprīlī, 9. aprīlī, 11. aprīlī, 13. aprīlī, 15. aprīlī, 17. aprīlī, 19. aprīlī.

 

Foto: Ruslans Antropovs