18.4 °C, 1.1 m/s, 90 %

Sākumlapa JaunumiHK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
HK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
22/11/2018

„Zemgale/LLU” ar 6:2 bija pārāka par HS „Rīga”, trīs vārtus iemetot trešajā periodā.

HK „Zemgale/LLU” nokļuva mazākumā jau pirmajā minūtē, un savu pirmo iespēju, realizējot vairākumu guva HS “Rīga” hokejists Raivis Kristiās Ansons.

Nepagāja vairāk par 11 sekundēm, kad ripa HK „Rīgas” vārtos iemeta “Zemgale” uzbrucējs Māris Miezis (Nr.90), un spēles otrās minūtes sākums tika sagaidīts ar rezultātu 1:1. Vēlāk arī jelgavniekiem izdevās realizēt vairākumu – otros vārtus komandas labā guva uzbrucējs Aleksandrs Novikovs (Nr.14) – tomēr perioda izskaņā pretinieku komandas spēlētājs Kristaps Skrastiņš rezultātu izlīdzināja un pirmais periods noslēdzās ar neizšķirtu – 2:2.

Otrā perioda sākumā Rustams Begovs (Nr.9) izvirzīja „Zemgali” vadībā, panākot 3:2.

Trešajā periodā HK „Rīga” tika pie diviem noraidījumiem pēc kārtas, un divu vīru pārsvaru Jelgavas komanda izmantoja ātri, precīzi metot uzbrucējam Vladislavam Adeļsonam (Nr.22) 4:2. Arī piektos vārtus jelgavnieks aizsargs Kristaps Jākobsons (Nr.7) guva vairākumā, spēlējot 5 pret 3 spēlētājiem. Savukārt pēdējos vārtus jelgavnieki guva pēdējā spēles minūtē, kad ripu tukšos vārtos raidīja Rinalds Rosinskis (Nr.16).

Par spēles labāko hokejistu HK “Zemgale/LLU” rindās atzīts M.Miezis.

Zemgale/LLU – HS Rīga 6:2 (2:2; 3:2; 6:2)

Nākamā Virslīgas čempionāta spēle HK “Zemgale/LLU” būs 28. novembrī, Jelgavas ledus hallē, plkst. 19:30 uzņemot HS “Rīga”.

Informācija: HK “Zemgale/LLU”, Sporta servisa centrs