23.4 °C, 1.8 m/s, 56.7 %

Sākumlapa JaunumiHK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
HK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
21/10/2018

20. oktobrī viesos hokeja hallē “Rīga” tika aizvadīta nu jau desmitā “Optibet” hokeja līgas spēle, kurā HK “Zemgale/LLU” tikās pret Hokeja skolu “Rīga”, piekāpjoties ar rezultātu 2:4.

Spēle iesākās ar noraidījumu un vārtu zaudējumu. Jau spēles 3. minūtē jelgavnieki nopelnīja divus noraidījumus, un, spēlējot mazākumā, zaudēja pirmos vārtus, kad uzbrucējs Raivis Kristiāns Ansons raidīja ripu Reiņa Petkus sargātajos vārtos. Raidot precīzu metienu HS “Rīga” uzbrucējam Rihardam Liģim, drīz tika zaudēti otrie vārti. HK “Zemgale/LLU” galvenais treneris Valērijs Kuļibaba pieņēma lēmumu, nomainīt vārtsargu un Reiņa vietā laukumā sūtīt Rihardu Cimermani. Pirmā perioda beigās HK “Zemgale/LLU” spēlētājam Valentīnam Feoktistovam (Nr.85) izdevās vienus vārtus atgūt. Komandas pārtraukumā devās ar 1:2.

Otrajā periodā trešos vārtus jelgavnieki zaudēja drīz pēc izturēta mazākuma 1:3.

Pēdējā periodā jelgavniekiem izdevās realizēt vairākumu un uzbrucējs Māris Miezis (Nr.90) guva otros vārtus 2:3. Tomēr pretinieki ceturto reizi raidīja ripu mūsu vārtos un šoreiz spēlei punktu pielika HS “Rīga” uzbrucējs Vladislavs Koniševs (Nr.39) 2:4.

Par šīs spēles labāko spēlētāju HK “Zemgale” rindās tika atzīts uzbrucējs V.Feoktistovs.

Zemgale/LLU – Rīga 2:4 (1:2; 1:3; 2:4)

Nākamā spēle HK “Zemgale/LLU” būs izbraukumā 23. oktobrī plkst. 19:00 pret HK “Prizma”. Pirmajā abu komandu tikšanās reizē jelgavniekiem izdevās uzvarēt HK “Prizmu” pēcspēles metienos ar rezultātu 4:3.

Informācija: HK “Zemgale/LLU”, Sporta servisa centrs