16.7 °C, 1.7 m/s, 98.6 %

Sākumlapa JaunumiHK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
HK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
18/10/2018

17.oktobrī tika aizvadīta devītā “Optibet” hokeja līgas spēle Jelgavas ledus hallē, kurā HK “Zemgale/LLU” ar 4:2 pārspēja HK “Lido”, pateicoties komandas uzbrucējam Artjomam Ogorodņikovam, kurš guva trīs vārtus.

Spēles rezultātu atklāja viesi, kad spēles 38.sekundē uzbrucējs Ričards Kondrats guva pirmos vārtus (Nr.86) – 1:0. Jelgavniekiem četrpadsmit minūtes bija jāpavada iedzinēju lomā, jo pat spēlējot divas reizes vairākumā, viņi nespēja ieraidīt ripu rīdzinieku vārtsarga Kārļa Reiņa Riba vārtos. Spēles rezultātu izlīdzināt izdevās vien piecpadsmitajā minūtē, kad pēc ātra pretuzbrukuma uzbrucējs Rustams Begovs (Nr.9) izdarīja precīzu piespēli, bet Artjoms Ogordņikovs (Nr.17) ieraidīja to vārtos – 1:1.

Otro trešdaļu HK “Zemgale/LLU” uzsāka spēlējot mazākumā, bet ļoti aktīvi pretiniekus zonā nospēlēja uzbrucējs Rustams Begovs, atguva ripu un atdeva piespēli Artjomam Ogordņikovam, kurš trešdaļas trīspadsmitā sekundē ieraidīja to vārtos, izvirzot laukuma saimniekus spēles vadībā – 2:1. Pārsvars saglabājās vien trīs minūtes, jo HK “Lido” aizsargs Arslan Iarullins (Nr.12) ceturtajā trešdaļas minūtē izmantoja vairākumu un izlīdzināja spēles rezultātu – 2:2. Trešdaļas astotā minūtē savu vairākumu spēja izmantot HK “Zemgale/LLU” spēlētāji –vārtus guva Vladislavs Adeļsons (Nr.22) 3:2.

Trešā perioda pirmajā pusē savus trešos vārtus spēlē guva “Zemgale/LLU” hokejists A.Ogorodņikovs, izpelnoties skatītāju prieku un cepures uz ledus. Panākot uzvaru par HK “Lido” ar rezultātu 4:2, ledus saimnieki deviņās spēlēs ir sakrājuši 17 punktus un ir pakāpušies uz čempionāta trešo vietu.

Par spēles labāko hokejistu “Zemgale/LLU” rindās atzīts A.Ogorodņikovs.

Zemgale/LLU – Lido 4:2 (1:1; 2:0; 1:0)

Nākamā Optibet hokeja līgas spēle HK “Zemgale/LLU” būs 20. oktobrī plkst. 13 izbraukumā pret HS “Rīga”.