21.6 °C, 1.8 m/s, 72.2 %

Sākumlapa JaunumiHK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
HK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
13/10/2018

13.oktobrī, “Mogo” ledus hallē HK “Zemgale/LLU”aizvadīta savu astoto “Optibet” hokeja līgas spēli pret šī brīža turnīra līderiem HK “Mogo”, zaudējot 1:3.

Pirmajā periodā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus 0:0. HK “Zemgale/LLU” teicami nospēlēja aizsardzībā, jo trīs reizes spēlēja mazākumā.

Otro periodu hokejisti aizvadīja līdzīgi, vien perioda pēdējā minūtē mājiniekiem izdevās pārspēt jelgavnieku vārtsargu Rihardu Cimermani un ieraidīt ripu vārtos, atklājot rezultātu 0:1. Precīzs bija uzbrucējs Elviss Želubovskis (Nr.17). Pēc četrdesmit četrām sekundēm pēc Artūra Homjakova (Nr.19) un Juliāna Misjusa (Nr.8) piespēlēm, HK “Zemgale/LLU” uzbrucējs Vladislavs Adeļsons (Nr.22) apspēlēja rīdzinieku vārtsargu Henriju Ančus, izlīdzinot spēles rezultātu – 1:1.

Trešās trešdaļas sākumā abas komandas nopelnīja pa vienam noraidījumam, bet spēlējot nevienlīdzīgos sastāvos pie vārtu guvumiem netika. Trešdaļas vidū HK “Mogo” pārņēma kontroli par ripu. 10. minūtē vārtus guva Vladimirs Mamonovs (Nr.28) 1:2. Savukārt 16. minūtē “Mogo” hokejisti vēlreiz pārspēja R.Cimermani un vārtus guva ubrucējs Juris Ziemiņš (Nr.12), uzvarot HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu – 1:3.

Par labāko spēlētāju HK “Zemgale/LLU” komandā atzīts vienīgo vārtu autors V.Adeļsons.

Zemgale/LLU – Mogo 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

Nākamā “Optibet” hokeja līgas spēle HK “Zemgale/LLU” būs 17. oktobrī plkst. 19:30 Jelgavas ledus hallē pret HK “Lido”.

Informācija: HK “Zemgale/LLU”, Sporta servisa centrs