25.3 °C, 1.9 m/s, 52.7 %

Sākumlapa JaunumiHK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
HK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
04/10/2018

3. oktobrī Jelgavas hokeja klubs “Zemgale/LLU” Jelgavas ledus hallē aizvadīja piekto Optibet čempionāta spēli, gūstot uzvaru pār HS “Rīga” ar rezultātu 4:3.

Ja pirmajā periodā jelgaviekiem neizdevās realizēt 2 vairākumus un pusotras minūtes laikā tika ielaisti 2 vārti (0:2), tad otrajā periodā, mūsējiem izdevās saņemties. Spēlējot mazākumā, pirmos vārtus guva uzbrucējs Artjoms Ogorodņikovs (Nr.17). Bet pēc trīs minūtēm rezultāts jau kļuva neizšķirts – vārtus “Zemgale/LLU” labā guva uzbrucējs Kristaps Millers (Nr.44). Otrā perioda pēdējās minūtēs jelgavnieki spēlēja vairākumā un šoreiz veiksmīgs bija Māris Miezis (Nr.90). Komandas pārtraukumā devās ar rezultātu 3:2 mūsējo labā.

Trešā perioda sākumā, jelgavniekiem izdevās nosargāt vārtus spēlējot mazākumā, tomēr spēles 8.minūtē rīdzinieki rezultātu izlīdzināja 3:3. 12.minūtē “Zemgale/LLU” uzbrucējam Vladislavam Adeļsonam (Nr.22) izdevās pārspēt pretinieku vārtsargu un komanda izvirzījās vadībā ar 4:3. Lai arī viesu galvenais treneris Oļegs Sorokins uz pēdējo pusotru minūti vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, jelgavniekiem , esot mazākumā, izdevās nosargāt vārtus un gūt uzvaru spraigajā spēlē.

Vārtsargs Rihards Cimermanis tika atzīts par spēles labāko HK “Zemgale/LLU” hokejistu. Pa viņa sargātajiem vārtiem tika izdarīti 33 metieni, bet jelgavnieki pretinieku vārtus apdraudēja 35 reizes. Šajā spēlē “Zemgale/LLU” rindās laukumā izgāja trīs jauni spēlētāji – uzbrucējs Artūrs Homjakovs un aizsargi Kalvis Ozols un Niklāvs Balgalvis.

“Zemgale/LLU” – “Rīga” 4:3 (0:2; 3:2; 4:3).

Nākamā “Optibet” hokeja līgas spēle HK “Zemgale/LLU” būs 6. oktobrī plkst.17:00 izbraukumā pret HK “Liepāja”.

Informācija: HK “Zemgale/LLU”, Sporta servisa centrs