25.3 °C, 1.9 m/s, 52.7 %

Sākumlapa JaunumiHK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
HK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
30/09/2018

22. septembrī Jelgavas hokeja klubs “Zemgale/LLU” Jelgavas ledus hallē aizvadīja ceturto čempionāta spēli, zaudējot HK “Mogo” ar rezultātu 0:5.

Pirmos vārtus HK “Mogo” spēlētājs Rūdolfs Maslovs (Nr.21) atklāja jau 4. minūtē, raidot ripu Reiņa Petkus sargātajos vārtos. Uzbrucējs Vladimirs Mamonovs (Nr.28) 11. minūtē otrreiz pārspēja “Zemgale/LLU” vārtsargu. Pirmās trešdaļas beigās ripa vēlreiz ieslīdēja jelgavnieku vārtos, bet tiesneši šo vārtu guvumu neieskaitīja, jo “Mogo” spēlētājs ripu bija izsitis vārtsargam no rokām, saņēmot par to noraidījumu.

Otrajā trešdaļā, neskatoties uz 2 izspēlētiem vairākumiem, jelgavniekiem tos realizēt neizdevās. Savukārt pretinieki, spēlējot 4:5, mazākumā guva trešos vārtus – ripu vārtos raidīja uzbrucējs Juris Ziemiņš (Nr.12).

Trešajā periodā Jurim Ziemiņam izdevās iegūt vēl vienus vārtus 0:4, bet piektos vārtus šajā spēlē guva uzbrucējs Jānis Ozoliņš (Nr.18).

Par labāko spēlētāju šajā spēlē HK “Zemgale/LLU” rindās atzīts uzbrucējs Kristaps Millers (Nr.44).

“Zemgale/LLU” – “Mogo” 0:5 (0:2; 0:3; 0:5).

Nākamā Optibet hokeja līgas spēle HK “Zemgale/LLU” būs 3. oktobrī Jelgavas ledus hallē pulkst. 19:30 pret HS “Rīga”.

Informācija: HK “Zemgale/LLU”, Sporta servisa centrs