30.7 °C, 3.4 m/s, 37.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsHK “Zemgale/LLU” vārtsargs – decembra vērtīgākais hokejists
HK “Zemgale/LLU” vārtsargs – decembra vērtīgākais hokejists
07/01/2021

Par “Optibet” hokeja līgas decembra vērtīgāko hokejistu jeb MVP atzīts HK “Zemgale/LLU” vārtsargs Rihards Cimermanis. Mēneša vērtīgāko spēlētāju nosaka “Optibet” hokeja līgas čempionāta organizētāji un Latvijas Hokeja federācijas darbinieki.

Jelgavas komanda decembrī aizvadīja četras spēles, visās izcīnot uzvaru. Mūsu komandas vārtsargs R.Cimermanis šajās spēlēs uzrādījis teicamu statistiku: 93,33 procenti atvairītu metienu un vidēji spēlē zaudēti 1,60 vārti. Tāpat R.Cimermanis aizvadīja pirmo sauso spēli šosezon, neielaižot nevienus vārtus.

 

“Jau novembrī uzsākām uzvaru sēriju, kopumā spēlējām kvalitatīvi un stabili spēli no spēles, ielaidām maz vārtu, kas nesa arī uzvaras. Pats jutos droši un pārliecināti, treneri man uzticējās un ļāva spēlēt visas spēles, un tas noteikti palīdzēja vēl vairāk nostiprināt pārliecību. Protams, ir patīkamas sajūtas un prieks saņemt šādu atzinumu no līgas un Latvijas Hokeja federācijas vadības. Tomēr galvenokārt šī balva ir visas komandas nopelns – ja visa komanda ir vienota, dara vienu lietu un kvalitatīvi izpilda treneru norādījumus, tad uzvaras neizpaliks,” uzskata HK “Zemgale/LLU” vārtsargs R.Cimermanis.

 

HK “Zemgale/LLU” decembrī aizvadīja četras spēles: ar 4:1 izbraukumā pieveica HK “Dinaburga”, ar 2:0 Jelgavā uzvarēja HK “Olimp/Venta 2002”, ar 3:1 izbraukumā pārspēja HK “Mogo/LSPA” un ar 7:4 Jelgavā atkārtoti pieveica HK “Dinaburga”. Kopumā Jelgavas komanda izcīnījusi sešas uzvaras pēc  kārtas pēdējās sešās spēlēs.

 

Pirms gadu mijas čempionātā iestājās pauze, kurā HK “Zemgale/LLU” devās kā otrie komandu kopvērtējuma tabulā. 5. janvārī čempionāts atsākās. Jelgavas komandai tagad nākamā spēle būs 10. janvārī izbraukumā pret HS “Rīga”.

 

 

Foto: Ruslans Antropovs