2.5 °C, 2.7 m/s, 92.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaHokeja finālsērija sāksies Jelgavas ledus hallē
Hokeja finālsērija sāksies Jelgavas ledus hallē
22/03/2024

Jelgavas hokeja kluba komanda “Zemgale/LBTU” trešdien, 27. martā, pulksten 19 savās mājās – Jelgavas ledus hallē – aizvadīs pirmo “Optibet” hokeja līgas fināla spēli pret HK “Mogo/LSPA”, uzsākot cīņu par čempionu titulu. “Ļoti ceram uz skatītāju pilnām tribīnēm, jo īsts hokejs nav iedomājams bez sestā spēlētāja, kas sniedz uzmundrinājumu un pozitīvas emocijas,” tā HK “Zemgale/LBTU” direktors Aivars Zeltiņš.

HK “Zemgale/LBTU” vietu “Optibet” hokeja līgas finālā izcīnījusi ceturto reizi pēc kārtas un arī šogad centīsies nosargāt Latvijas un Baltijas čempionu titulu. Pretim Jelgavas komandai stāsies HK “Mogo/LSPA”. “Protams, esam gandarīti par iekļūšanu finālā. Pusfināls nebija viegls, taču ar kaujiniecisku noskaņojumu dodamies uz priekšu. Jau tagad zinām, ka fināls nebūs viegls, un pieļauju, ka finālspēļu sērija varētu būt garāka nekā ierasts. Skatītājus noteikti sagaida spraigas un interesantas spēles,” tā A.Zeltiņš.

“Optibet” hokeja līgas fināls sāksies 27. martā pulksten 19 Jelgavas ledus hallē. Arī otrā spēle būs mūsu hallē – 29. martā pulksten 13. 31. martā un 2. aprīlī spēles tiks aizvadītas pretinieku ledus hallē Rīgā, bet, ja būs nepieciešams, papildu spēles notiks 4. aprīlī (Jelgavā), 6. aprīlī (Rīgā) vai 8. aprīlī (Jelgavā). Komandas cīnīsies līdz kādas komandas četrām uzvarām.

Skatītāji mudināti biļetes uz spēli iegādāties iepriekšpārdošanā HK “Zemgale/LBTU” mājaslapā https://hkzemgale.lv/biletes/. Biļešu cena, gan pērkot internetā, gan hallē, ir 8 eiro, studentiem, uzrādot ISIC karti, un Latvijas goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes karte” īpašniekiem – 5 eiro (biļetes ar atlaidi var iegādāties tikai ledus halles kasē pirms spēles). Bezmaksas ieeja būs Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņiem, bērniem līdz 12 gadu vecumam un invalīdiem, uzrādot apliecību.

Skatītājiem jāņem vērā, ka pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts.

Visas finālspēles pārraidīs televīzijas kanālā “TV6”.