19.9 °C, 1.9 m/s, 90.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsHokejistiem pusfināls – pret HK “Mogo/LSPA”
Hokejistiem pusfināls – pret HK “Mogo/LSPA”
18/03/2021

Lai gan “Optibet” hokeja līgā atlikušas vēl dažas regulārā čempionāta spēles, ir zināmi HK “Zemgale/LLU” pretinieki pusfinālā. Tie būs HK “Mogo/LSPA”, un pusfināla spēles sāksies jau pirmdien.

HK “Zemgale/LLU” regulāro čempionātu noslēdzis 1. pozīcijā, kas ir nebijis panākums kluba vēsturē. Mūsu komanda 36 spēlēs izcīnīja 31 vienu uzvaru un piedzīvoja piecus zaudējumus, sakrājot 62 punktus un tuvākos sekotājus “Olimp/Venta 2002” apsteidzot pa sešiem punktiem. Par šo panākumu turpmāk atgādinās arī trofeja – kauss.

 

Pusfināls risināsies līdz kādas komandas četrām uzvarām. Tajā piedalīsies regulārā čempionāta labākais četrinieks, pirmajā pozīcijā esošajai komandai tiekoties ar ceturto un otrajai – ar trešo. Līdz ar to HK “Zemgale/LLU” pretinieki pusfinālā būs HK “Mogo/LSPA”. “Šogad čempionātā ir četras spēka ziņā līdzīgas komandas un katrai ir 25 procentu iespējamība kļūt par čempioniem,” vērtē HK “Zemgale/LLU” direktors Aivars Zeltiņš.

 

HK “Zemgale/LLU” pusfināla sērija sāksies ar divām spēlēm Jelgavā, tad sekos divas spēles izbraukumā, un pēc tam, ja būs nepieciešams, spēles notiks pamīšus – viena Jelgavā, viena izbraukumā. Ja sērijā būs nepieciešama septītā spēle, tā notiks Jelgavā.

 

Pusfināla spēļu kalendārs: 22. un 24. martā Jelgavā, 26. un 28. martā izbraukumā, 30. martā Jelgavā, 1. aprīlī izbraukumā, 3. aprīlī Jelgavā. Spēles notiks bez skatītājiem, bet tās tiešraidē translēs Sportacentrs.com TV.

 

Otrajā pusfinālā tiksies HK “Olimp/Venta 2002” un HK “Liepāja”. Pusfinālu uzvarētāji iekļūs finālā un cīnīsies par čempionu titulu un zelta medaļām. Arī fināls norisināsies līdz kādas komandas četrām uzvarām. Fināla spēļu kalendārs: 7. aprīlis, 9. aprīlis, 11. aprīlis, 13. aprīlis, 15. aprīlis, 17. aprīlis un 19. aprīlis. Spēles notiks bez skatītājiem, tās tiešraidē translēs LTV7.

 

 

Foto: Ruslans Antropovs