-4.7 °C, 0.9 m/s, 90.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiIecietības diena
Iecietības diena
08/11/2008

Jau divus gadus Sabiedrības integrācijas fonds administrē un atbalsta 50 dažādu Latvijas organizāciju iniciatīvas iecietības veicināšanas, diskriminācijas izkaušanas, etniskā integrācijas un pilsonības iegūšanas jomās īpašas programmas ietvaros. Priecājoties par ES Pārejas programmas projektu sasniegtajiem rezultātiem un akcentējot arvien aktuālo iecietības tematiku, 13.novembrī ikviens ir aicināts būt klāt Pārejas programmas noslēguma pasākumā, kas notiks Iecietības dienas ietvaros.

Pārejas programmas noslēguma pasākums būs:

  • Tikšanās vieta visiem programmas projektu pārstāvjiem, citām organizācijām, kas strādā ar mērķi vairot iecietību, valsts pārvaldes un pašvaldību pārstāvjiem, masu medijiem un citiem interesentiem;
  • Lieliska iespēja redzēt, dzirdēt un pārrunāt jau paveikto iecietības veicināšanas, diskriminācijas izkaušanas, etniskā integrācijas un pilsonības iegūšanas jomās;
  • Izdevība iepazīties ar dažādiem materiāliem – pētījumiem, metodikām, mācību programmām, rokasgrāmatām, brošūrām, bukletiem u.c., kā arī uzklausīt Latvijas organizāciju pārstāvju pieredzi, strādājot ar iecietības jautājumiem;
  • Vieta, kur atrast jaunus sadarbības partnerus, rast inovatīvas idejas nākotnes projektiem un uzzināt vairāk par Sabiedrības integrācijas fonda plānotajām programmām.

Pārejas programmas projektu īstenotāji strādājuši integrācijas, kultūras, informācijas, plašsaziņas, izglītības, nodarbinātības, pilsoniskās līdzdalības, pilsonības iegūšanas un izpētes jomās.

Pārejas programmas noslēguma pasākums Iecietības dienas ietvaros notiks š.g. 13.novembrī Rīgas Latviešu biedrības nama Baltajā zālē. Pasākuma programmu un reģistrācijas formu atradīsiet pielikumā.

Papildus informācijai par dalību un citiem jautājumiem, lūdzu, zvaniet uz tālruni +371 26 180 733 vai rakstiet uz e-pastu .

Informāciju sagatavoja:
Zemgales NVO Centrs
T. 63021910