23.9 °C, 3 m/s, 51.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaIededzot Labo domu egli Driksas ielā, atklās labdarības akciju
Iededzot Labo domu egli Driksas ielā, atklās labdarības akciju
30/11/2023

Driksas ielas gājēju posmā 6. decembrī pulksten 17 tradicionāli iedegs Labo domu egli. Reizē ar egles iedegšanu tiks uzsākta labdarības akcija, kuras laikā jelgavnieki aicināti sarūpēt dāvanas ukraiņu bērniem, kuri Ukrainā dzīvo bērnunamā, un karavīriem.

Jelgavas Izglītības pārvalde sadarbībā ar Jelgavas Sabiedrisko centru līdz 2024. gada 8. janvārim aicina iedzīvotājus ziedot siltas zeķes un cimdus Ukrainas karavīriem un sagatavot saldumu paciņas ukraiņu bērniem. Lai padarītu gaišāku un emocionāli siltāku ziemas periodu Ukrainā, kur joprojām notiek karš, Jelgavas bērni un ikviens iedzīvotājs aicināti gatavot arī svētku apsveikumus ukraiņu karavīriem un bērniem.

Ziedotās lietas lūgums nogādāt Sabiedriskajā centrā Skolotāju ielā 8 un nodot dežurantei. Sabiedriskais centrs atvērts katru darba dienu no pulksten 8 līdz 20 un sestdienās no pulksten 9 līdz 17. Jautājumu gadījumā var sazināties ar Sabiedriskā centra biroja administratori pa tālruni 63005468. Ziedojumus iespējams atstāt arī speciālajā dāvanu kastē kafejnīcā/bistro “Silva” Driksas ielā 7.

Janvāra sākumā jelgavnieku sarūpētās dāvanas Ukrainas vēstniecības pārstāvis nogādās Ukrainā.

Labo domu egles iedegšanā piedalīsies pašvaldības, Izglītības pārvaldes, Sabiedriskā centra un izglītības iestāžu pārstāvji. Ar muzikālu sveicienu iepriecinās jaunrades nama “Junda” popgrupa “Lai skan”. Egles rotāšanā un iedegšanas pasākumā aicināts piedalīties ikviens iedzīvotājs.