15.2 °C, 1 m/s, 86.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiIedzīvotāji aicināti izmantot maršrutu plānošanas rīku
Iedzīvotāji aicināti izmantot maršrutu plānošanas rīku
17/07/2019

SIA “Jelgavas autobusu parks” (JAP) pilsētā nodrošina autobusu satiksmi 20 dažādos maršrutos, tādēļ, tuvojoties jaunajam mācību gadam, iedzīvotāji tiek aicināti plānot savu pārvietošanos pilsētā, izmantojot maršrutu plānošanas rīku, kas pieejams uzņēmuma mājaslapā www.jap.lv.

Maršrutu plānošanas rīks nodrošina iespēju pārvietoties pilsētā, gan izmantojot tiešos reisus, gan pēc savienoto reisu principa, kur jāievada maršruta sākuma punkts, mērķis, kurā vēlas nokļūt un vēlamais brauciena laiks. Sistēma piedāvās labākos risinājumus, kā nokļūt izvēlētajā galamērķī. Tāpat JAP tuvāko mēnešu laikā pieturvietās un autobusos plāno izvietot shematiskus autobusu kustības maršrutu plānus, lai iedzīvotājiem būtu vieglāk orientēties maršrutu tīklā.

 

Tā kā tuvojas jaunais mācību gads, informācija par iespējām plānot savu pārvietošanos pilsētā ar sabiedrisko transportu, izmantojot maršrutu plānošanas rīku, ir nodota visām izglītības iestādēm, kuras par to informēs skolēnu vacākus. 

 

No septembra skolēniem tiks nodrošināts arī papildus autobusa reiss no Satiksmes ielas mikrorajona līdz Loka maģistrālei. Šis reiss būs paredzēts tieši skolēniem, kam jānokļūst Jelgavas 4. vidusskolā, Internātpamatskolā “Valdeka” un 6. vidusskolā. Par šī reisa izpildes laiku un maršrutu vēl jākonsultējas ar izglītības iestādēm, kas apzinās savu skolēnu vajadzības.

 

Papildus informāciju par autobusu kustības sarakstiem un reisu izpildi var iegūt, zvanot uz JAP diennakts dispečerdienesta tālruni 63045945.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē