24.1 °C, 3.5 m/s, 50.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaIedzīvotājus aicina uz tiešsaistes diskusiju par sirds veselību
Iedzīvotājus aicina uz tiešsaistes diskusiju par sirds veselību
27/11/2021

Jelgavas poliklīnika sadarbībā ar biedrību ParSirdi.lv 30. novembrī pulksten 13 aicina piedalīties tiešsaistes diskusijā “Sirds veselība un Covid-19 – kā sevi pasargāt?”. Diskusija norisināsies sociālā tīkla Facebook lapā @jelgavaspoliklinikasia, kā arī mājaslapā www.jelgavaspoliklinika.lvDalībnieki aicināti iesūtīt interesējošos jautājumus e-pastā info@parsirdi.lv.

Diskusijā iedzīvotājiem tiks sniegti skaidrojumi mērķa grupām, īpaši senioriem, par vakcinācijas nozīmi kā būtisku veselības profilakses sastāvdaļu, tās ietekmi uz sirds un asinsvadu veselību, kā arī ar pazīstamu kardiologu palīdzību uzrunāt pacientus, daloties ar citu pacientu pieredzi, lai iedrošinātu un motivētu pasargāt sevi no Covid-19.

 

Dalībnieki aicināti iesūtīt interesējošos jautājumus ekspertiem par sirds un asinsvadu slimību riska faktoriem, Covid-19 ietekmi uz sirds veselību un vakcināciju e-pastā info@parsirdi.lv.

 

Diskusijas dalībnieki: 

  • LU Kardioloģijas un reģeneratīvās medicīnas institūta vadošais pētnieks, kardiologs med. Vilnis Dzērve
  • Jelgavas poliklīnikas galvenā ārste dr.Marina Kovaļova
  • Biedrības “ParSirdi.lv” vadītāja Inese Mauriņa

 

Diskusijas tēmas:

  • Kā pasargāt savu sirdi pandēmijas laikā?
  • Kā Covid-19 ietekmē sirds veselību?
  • Vai drīkst vakcinēties, ja ir kādas sirds un asinsvadu slimības?
  • Iedvesmojošas idejas aktīvai dzīvei
  • Jautājumi un atbildes

Diskusiju organizē Jelgavas poliklīnika un biedrība ParSirdi.lv. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds.

 

 

Tāpat biedrība “ParSirdi.lv” sadarbībā ar Latvijas Kardiologu biedrību izstrādājusi izglītojošu un iedvesmojošu materiālu iedzīvotājiem “Sargi Sirdi!” latviešu un krievu valodā ar speciālistu ieteikumiem par to, kā pandēmijas laikā parūpēties par savu sirds veselību. Materiāla digitālā versija ir pieejama mājaslapā www.parsirdi.lv.

 

Arī ģimenes ārsti tiek aicināti iepazīstināt savus pacientus ar informatīvajiem materiāliem. Par materiālu saņemšanu lūgums sazināties ar Jelgavas poliklīniku pa tālruni 26655259.

 

 

Foto: www.pixabay.com

 

Informācija sagatavota

SIA “Jelgavas poliklīnika”