19.6 °C, 2.9 m/s, 70.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeIelu kaisīšana sestdienas rītā sākta pulksten 7.45
Ielu kaisīšana sestdienas rītā sākta pulksten 7.45
23/01/2021

Sestdien, 23. janvāra rītā,  pulksten 7.45 sākta tranzīta ielu un 2. maršruta ielu kaisīšana ar pretslīdes materiālu, informē Pašvaldības operatīvās informācijas centrā (POIC).

Savukārt naktī uz piektdienu, 22. janvāri, sākot nu pulksten 4 tīrītas un kaisītas ietves visā pilsētā, tostarp arī ne pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” esošās. Turpināta arī gūliju attīrīšana no sniega vaļņiem un sanešiem krustojumos un pie pārejām, lai novadītu ūdeni, kas radies kūstot sniegam.

 

Jāatgādina, ka saskaņā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības saistošajiem noteikumiem gan juridiskas, gan fiziskas personas ir atbildīgas par savam privātīpašumam piegulošo publiskā lietošanā esošo ietvju uzturēšanu līdz brauktuves malai, kā arī daudzdzīvokļu māju pagalmu piebraucamo ceļu un gājēju celiņu uzturēšanu, tostarp slīdāmības novēršanu.

 

Privātīpašnieki bez maksas var saņemt smilts-sāls maisījumu ietvju kaisīšanai. Pieteikties smilts-sāls maisījuma piegādei var, zvanot POIC pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787 un atstājot savu kontaktinformāciju (vārds, uzvārds, adrese, telefona numurs).

 

Arī par pamanītajām ielu un ietvju seguma problēmām Jelgavas pilsētā iedzīvotāji aicināti ziņot POIC, zvanot 8787.

 

Ielu uzkopšanas darbus Jelgavā izpilda uzņēmums “Kulk”, pamatojoties uz uzņēmuma un pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” starpā noslēgtā līguma nosacījumiem. Piemēram, attiecībā uz ietvju tīrīšanu, mazajai traktortehnikai un sētniekiem ir jāparūpējas par vairāk nekā 400 000 kvadrātmetru lielu platību.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē