29.4 °C, 3.2 m/s, 41.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaIelu tīrīšana un kaisīšana šodien sākta pulksten 11; turpinās ietvju tīrīšana
Ielu tīrīšana un kaisīšana šodien sākta pulksten 11; turpinās ietvju tīrīšana
25/11/2022

Iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka ziemas dienests, lai nodrošinātu drošus braukšanas apstākļus, šodien, 25. novembrī, pulksten 11 sāka tranzīta un 3. maršruta ielu tīrīšanu un kaisīšanu ar pretslīdes materiālu, kā arī ietvju tīrīšanu. Par pamanītajām ietvju un ielu seguma problēmām Jelgavā aicinām ziņot pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

Pulksten 11 uzsākta tranzīta un 3. maršruta ielu tīrīšana un kaisīšana ar pretslīdes materiālu. Ietvju un celiņu tīrīšana un kaisīšana 25. novembrī sākta pulksten 12. Ietvju tīrīšanu nodrošina 14 traktortehnikas vienības un iesaistīti arī sētnieki.

 

Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centra speciālisti un iestādes “Pilsētsaimniecība” inženieri turpina diennakts režīmā sekot līdzi laikapstākļiem un pilsētas ielu stāvoklim, lai nepieciešamības gadījumā veiktu gan ielu un ietvju tīrīšanu, gan kaisīšanu ar pretslīdes materiālu.
 
Par pamanītajām ielu seguma problēmām, kā arī par citām pilsētvidē pamanītajām problēmām Jelgavas pilsētā lūgums ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvadē