27.1 °C, 4.4 m/s, 46.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaIelūdz uz koncertu “Caur trejdeviņiem gaismas lokiem”
Ielūdz uz koncertu “Caur trejdeviņiem gaismas lokiem”
09/11/2022

Sestdien, 12. novembrī, pulksten 14 Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā jelgavnieki un pilsētas viesi aicināti uz Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītu koncertu “Caur trejdeviņiem gaismas lokiem”. Koncerta programmu tradicionāli veido galvenokārt pilsētas mazākumtautību kolektīvu priekšnesumi, tādējādi apliecinot Jelgavā dzīvojošo mazākumtautību patriotismu pret savu pilsētu un savu zemi – Latviju. 

Koncertā klausītājus ar dziesmām, dejām un dzejas lasījumiem priecēs Jelgavas mazākumtautību biedrību pašdarbības kolektīvi un pieaicinātie viesi. Šogad kopā ar mazākumtautību biedrību kolektīviem ar muzikālo sveicienu pasākumā uzstāsies Jelgavas Latviešu biedrības pārstāvji, Jelgavas Mūzikas vidusskolas akordeona klases audzēkņi (pasniedzēja Marija Vasiļjeva) un citi mākslinieki.

 

Mazākumtautību kolektīvu sveiciens Latvijai “Caur trejdeviņiem gaismas lokiem” Jelgavā tiek rīkots jau vairāk nekā 10 gadus. Ieeja koncertā ir bez maksas.

 

Koncertu organizē pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs” kopā ar biedrību “Jelgavas Nacionālo kultūras biedrību asociācija”.

 

Organizatori informē, ka pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļvietnē un sociālajos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai, nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija: pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs”