14.2 °C, 2.5 m/s, 94.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiIelūdz uz sarunu vakaru “Ko daba tevī kutina?” tornī
Ielūdz uz sarunu vakaru “Ko daba tevī kutina?” tornī
19/09/2023

Pasaules Tūrisma dienā, 27. septembrī, pulksten 18.30 Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies tematisks tūrisma vakars ar Zandu Skeltonu “Ko daba tevī kutina?”.

Zanda ir  aktīvistu grupas “Staigulis” izveidotāja un nesen piedalījusies podkāstā ar tēmu “Mežā nokrīt urbānās maskas”, kas pauž to, cik ļoti mēs ikdienā esam pārņemti ar dažādām raizēm un cik ļoti mēdzam mainīties, esot dabas tuvumā. Tūrisma vakara apmeklētājiem būs iespēja klausīties sarunas par to, kā tas strādā, kāpēc cilvēki iet dabā, un kas ar viņiem tur notiek.

Dalība stāstu vakarā “Ko daba tevī kutina?” par maksu – 5 eiro, bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez dalības maksas. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc interesentiem lūgums pieteikties iepriekš. Papildus informācija un pieteikšanās, zvanot pa tālruni 63005447 vai rakstot uz e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/ vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai. Informācija par datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā pieejama ŠEIT.