15.1 °C, 1.4 m/s, 88.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiIepazīšanās vizītē Jelgavā viesojas Kanādas vēstnieks Latvijā Kevins Rekss
Iepazīšanās vizītē Jelgavā viesojas Kanādas vēstnieks Latvijā Kevins Rekss
19/09/2019

Lai iepazītos ar Jelgavas pilsētu un veicinātu sadarbību, šodien iepazīšanās vizītē Jelgavā pirmoreiz viesojas Kanādas vēstnieks Latvijā Kevins Rekss.

Vizītes sākumā vēstnieks pilsētas domē tikās ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu, kurš augsto viesi iepazīstināja ar pilsētu un pārrunāja iespējas, kurās varētu veidot sadarbību. Vēlāk vēstnieks apmeklēja Jelgavas Valsts ģimnāziju, kur tikās ar skolas audzēkņiem.

Tikšanās laikā vēstnieks prezentēja savu valsti, bet kapteinis K.Batlers pastāstīja par NATO un bruņoto spēku ikdienu un dažādajiem apstākļiem, kādos nākas strādāt. Vēstnieka pamudināti, skolēni nekautrējās uzdot arī sev interesējošus jautājumus, iztaujājot viņu gan par kanādiešu ikdienu, gan vēstnieka redzējumu par Latviju.

Dienas gaitā vēstnieks tikās arī ar Jelgavas Skolēnu domi, kurā aicināja uz diskusiju par aktuāliem izglītības jautājumiem, bet pēcpusdienā vizīti vēstnieks noslēgs LLU, kur vēstnieks tiksies ar rektori Irinu Pilveri.

Vizītē vēstnieku pavadīja arī Kanādas Bruņoto spēku pārstāvji – kapteinis Dereks Pižons, kapteinis Kails Batlers, Kanādas Militārā atašeja Latvijā asistente, seržante Žoela Beikere un kaprāle Lama Gazavi.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē