19 °C, 2.3 m/s, 75.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiIepazīšanās vizītē Jelgavā viesojas Uzbekistānas vēstnieks
Iepazīšanās vizītē Jelgavā viesojas Uzbekistānas vēstnieks
08/09/2020

Otrdien iepazīšanās vizītē Jelgavu apmeklēja Uzbekistānas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Kadambajs Sultanovs ar pavadošo delegāciju, lai iepazītos ar pilsētu un pārrunātu sadarbības iespējas.

Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš viesus iepazīstināja ar pilsētas vēsturi, kā arī tika pārrunātas esošās un turpmākās sadarbības iespējas. Vēl šajā dienā vēstnieks tikās ar Jelgavas Biznesa inkubatora vadītāju Ņikitu Kazakeviču, kurš informēja par uzņēmējdarbību un tās atbalsta iespējām Jelgavā. Tikšanās gaitā Ņ.Kazakevičs viesus iepazīstināja arī ar vienu no inkubatora uzņēmumiem – SIA “Purenn”, kas ražo ekoloģiskus tīrīšanas līdzekļus.

 

Tāpat K.Sultanovs tikās ar LLU rektori Irinu Pilveri, lai apspriestu sadarbību un pārrunātu izglītības iespējas Latvijā un Uzbekistānā. Vizīte Jelgavā tika noslēgta ar Pasta salas, brīvdabas koncertzāles “Mītava” apskati un Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa apmeklējumu.

 

Vizītē vēstnieku pavadīja Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks Uldis Reimanis un Starptautisko sadarbības projektu koordinācijas departamenta direktore Elīna Luca.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē