17.5 °C, 1.7 m/s, 92.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPašvaldībaIepazīstinās ar pagalmu labiekārtošanas programmas nosacījumiem
Iepazīstinās ar pagalmu labiekārtošanas programmas nosacījumiem
20/02/2018

Pirmdien, 5. martā, pulksten 18 Jelgavas pilsētas domē Lielajā ielā 11 notiks sanāksme par pašvaldības līdzfinansēto daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanas programmu. Pasākumā interesenti varēs uzzināt, kā jāiesniedz pieteikums pašvaldības līdzfinansējuma iegūšanai, un varēs uzdot ar programmu saistītus jautājumus.

Jelgavas pilsētas pašvaldība, sākot no 2015.gada, piedāvā iespēju daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašnieku kopībām labiekārtot daudzdzīvokļu māju pagalmus, saņemot pašvaldības līdzfinansējumu. Tas paredzēts lietus ūdens novadīšanas sistēmu, brauktuvju, ietvju stāvlaukumu vai apgaismojuma būvdarbiem un citiem labiekārtošanas darbiem, iekļaujot būvuzraudzības un preču iegādes izmaksas. Pašvaldība arī šogad piedāvā labiekārtot daudzdzīvokļu māju pagalmus, saņemot līdzfinansējumu, un šogad tā apmērs ir 100 000 eiro.

 

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku kopības, kas vēlas veikt pagalmu labiekārtošanu, var iesniegt Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādē „Pilsētsaimniecība” pieteikumu pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai. Pieteikumu iesniegšanas termiņš noteikts līdz 28.maijam.

 

Pieteikumu sagatavošana un iesniegšana veicama saskaņā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības 2016.gada 18.februāra saistošajiem noteikumiem Nr.16-7 „Par Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai”.

 

Informāciju par pieteikuma sagatavošanu un iesniegšanu var saņemt pie attiecīgā nama apsaimniekotāja vai iestādē “Pilsētsaimniecība”, zvanot uz tālruni 63084470, vai iesūtot jautājumus elektroniskā pasta adresē: pilsetsaimnieciba@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv, vai klātienē pirmdienās no plkst.18.00 līdz plkst.19.00, iepriekš piesakoties, zvanot uz tālruni 63084470.

 

Foto – Jelgavas pašvaldības arhīvs.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība”