18.2 °C, 3.2 m/s, 65.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaIerobežojumi ievieš izmaiņas veselības veicināšanas aktivitāšu norisē
Ierobežojumi ievieš izmaiņas veselības veicināšanas aktivitāšu norisē
15/10/2020

Ņemot vērā stingrākus valstī noteiktos ierobežojumus, lai mazinātu Covid-19 izplatību, no sestdienas, 17. oktobra, tiks pārtrauktas vairākas veselības veicināšanas projekta grupu aktivitātes, bet pieci sporta treniņi turpināsies tiešsaistē. Vien nūjošanas nodarbības pilsētvidē notiks tāpat kā līdz šim – trešdienās pulksten 18 no Jelgavas pamatskolas “Valdeka”-attīstības centra.

Veselības veicināšanas projekta koordinatore Jelgavā Sintija Birģele informē, ka no 17. oktobra uz nenoteiktu laiku tiek pārtrauktas vingrošanas nodarbības 54+ un grūtnieču vingrošana ar fizioterapeitu Zemgales Veselības centrā, kā arī veselības un balles dejas 54+ deju studijā “Dejovisi.lv”. Nodarbību dalībnieki par to tiks informēti arī personīgi.  

 

Taču, dodot iespēju jelgavniekiem turpināt sportot un uzturēt sevi labā formā, sportiskie treniņi jau no šīs sestdienas ierastajā laikā notiks tiešsaistē. “Ar trenerēm esam vienojušies, ka viņas treniņus turpinās vadīt tiešsaistē, un katru dienu pirms treniņa feisbuka lapā “Veselības veicināšana Jelgavā” tiks publicēta saite, lai redzētu katru konkrēto treniņu,” stāsta S.Birģele. Jāatgādina, ka treniņi “Kardio/spēks” notiek pirmdienās, trešdienās no pulksten 19 līdz 20, treniņi “Vesela mugura” – otrdienās, ceturtdienās no pulksten 19 līdz 20, treniņi “Brīvdienu starteris” – sestdienās no pulksten 10 līdz 11, bet māmiņu un mazuļu vingrošana – trešdienās no pulksten 14 līdz 15.

Arī Topošo vecāku skolas nodarbības no nākamās nedēļas norisināsies tiešsaistē. “Organizatori sazināsies ar katru dalībnieku, lai informētu par to, ka nodarbības notiks tiešsaistē, un skaidrotu, kā tas tiks organizēts,” papildina S.Birģele.

 

Vienīgā veselības veicināšanas aktivitāte, kas turpināsies bez izmaiņām, ir nūjošana instruktores Zanes Gravas vadībā. Nūjošana joprojām notiks laukā, trešdienu vakaros pulksten 18 tiekoties pie Jelgavas pamatskolas “Valdeka”-attīstības centra Institūta ielā 4.

 

 

Foto: facebook.com/Nūjo un esi vesals

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē